| Напередодні Дня знань дитяча студія «Разом» Полтавської ОДТРК «Лтава» провела посвяту юних вихованців до лав телевізійників. Серед дітей, які впродовж року навчалися телевізійній майстерності, відзначили кращих дикторів, ведучих тощо. Їм вручили футболки, сумки з логотипами студії «Разом» та іменні робочі зошити. На думку генерального директора «Лтави» Миколи Ляпаненка, молоді студійці з часом стануть хорошою зміною старших колег-випускників, які вже працюють на регіональних та національних телеканалах. |
Окрім того, нещодавно юні телевізійники повернулися із нагородами з 21-го Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела», що проходив на початку серпня у Вінниці. Наймолодших вихованців - авторів і героїв «Шкідних новин» - там визнали кращими ведучими.
Рецепт їхнього успіху, вважають юні журналісти, - в таланті і роботі керівника студії «Разом» Наталії Святцевої.