Очищення влади


Законом України «Про очищення влади» передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», поданих особами, які обіймають відповідні посади чи претендують на зайняття таких посад. Порядок проведення такої перевірки та перелік органів, що її проводять, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади».

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» інформуємо про те, що розпочато перевірку стосовно:

П.І.Б.

Посада

Дата початку перевірки

Інформація щодо результатів проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

ШКАРУПА

Наталія Юріївна

головний спеціаліст відділу фінансової звітності фінансово-економічного управління

11.06.2024


ЛИСЕНКО В'ячеслав Сергійович
головний спеціаліст юридичного відділу
20.05.2024
За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до ЛИСЕНКА В’ячеслава Сергійовича, головного спеціаліста юридичного відділу Державного комітету телебачення і радіомовлення України, не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
ГРУША Валерія Вікторівна
головний спеціаліст юридичного відділу
17.01.2024 За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до ГРУШІ Валерії Вікторівни, головного спеціаліста юридичного відділу Державного комітету телебачення і радіомовлення України, не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux