Рішення колегії від 25.11.2014 № 7/30 "Про стан виконання Держкомтелерадіо актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України у сфері державної кадрової політики"
опубліковано 28 листопада 2014 року о 10:37

 

Tryzub

 

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

 

Р І Ш Е Н Н Я К О Л Е Г І Ї

 

25 листопада 2014 р. м. Київ № 7/30

 

 

Про стан виконання Держкомтелерадіо актів

і доручень Президента України та Кабінету

Міністрів України з питань реалізації

державної кадрової політики

 

Заслухавши інформацію Кравченка Д.В., заступника Голови Держкомтелерадіо колегія зазначає, що завдання визначені актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України з питань реалізації державної кадрової політики Державним комітетом телебачення і радіомовлення України в цілому виконуються та вживаються відповідні заходи щодо удосконалення цієї роботи.

Заходи Держкомтелерадіо з питань кадрової роботи спрямовуються на забезпечення якісного планування, добору та професійного розвитку персоналу, посилення дієвості кадрового резерву та інших ключових питань кадрового забезпечення державної служби.

Відділом кадрової роботи та державної служби Держкомтелерадіо в установлені терміни надаються звітні, інформаційні та статистичні матеріали до Національного агентства з питань державної служби України та інших центральних органів виконавчої влади.

Колегія зазначає, що робота щодо формування дієвого кадрового резерву, підвищення кваліфікації, якісного професійного зростання персоналу має бути одним із першочергових завдань керівників усіх рівнів як апарату, так і підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо.

 

Виходячи з викладеного, колегія

УХВАЛИЛА:

 

1. Інформацію про стан виконання Держкомтелерадіо актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України з питань реалізації державної кадрової політики взяти до відома.

Стан кадрової роботи в Держкомтелерадіо визнати задовільним.

 

2. Заступникам Голови Держкомтелерадіо, керівникам самостійних структурних підрозділів апарату і підприємств, установ та організацій сфери управління Держкомтелерадіо вжити дієвих заходів щодо удосконалення практики формування кадрового резерву та покращення роботи з особами, зарахованими до кадрового резерву на 2015 рік.

 

3. Заступнику Голови Держкомтелерадіо Кравченку Д.В. вживати заходів та сприяти направленню на навчання в Національній академії державного управління при Президентові України кращих працівників апарату і підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо.

 

4. Ректорові Укртелерадіопресінституту Правденку С.М. спільно з відділом кадрової роботи та державної служби (Трижичинський І.М.) до 30 вересня 2015 року організувати та провести на базі інституту навчання з новопризначеними керівниками підвідомчих організацій та особами, зарахованими до кадрового резерву на посади керівників підвідомчих організацій за професійними програмами та за програмами тематичних семінарів і тренінгів.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову Держкомтелерадіо.

 

 

Голова колегіїО.І.  Наливайко

 

 

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux