Рішення колегії Держкомтелерадіо від 25.04.2017 № 3/5 "Про результати фінансово-господарської діяльності госпрозрахункових підприємств сфери управління Держкомтелерадіо та стан виконання ними фінансових планів у 2016 році"
опубліковано 11 травня 2017 року о 11:55

Tryzub

 

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

 

Р І Ш Е Н Н Я К О Л Е Г І Ї

 

25 квітня 2017 р. м. Київ № 3/5

 

Про результати фінансово-господарської

діяльності госпрозрахункових підприємств

сфери управління Держкомтелерадіо та

стан виконання ними фінансових планів

у 2016 році

 

Заслухавши та обговоривши інформацію про стан виконання фінансових планів 15 госпрозрахунковими підприємствами сфери управління Держкомтелерадіо у 2016 році, колегія зазначає, що за зведеними показниками виконання фінансових планів у 2016 році планувалося отримати 25,34 млн. гривень чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), фактично цей показник склав 36,86 млн. гривень, план виконано на 146 %.

За звітний період підпорядкованими Держкомтелерадіо підприємствами було отримано 2,08 млн. гривень чистого збитку при плановому показнику – 1,13 млн. гривень чистого прибутку. Порівняно з 2015 роком чистий збиток зріс майже у 35 разів. За підсумками року з прибутком спрацювали 10 підприємств: Публічне акціонерне товариство «Державна акціонерна компанія «Українське видавничо-поліграфічне об’єднання» (817,0 тис. гривень), Державне підприємство «Всеукраїнське видавництво «Світ» (138,0 тис. гривень), Державне спеціалізоване автотранспортне підприємство Держкомтелерадіо (66,0 тис. гривень), Державне підприємство «Державне спеціалізоване видавництво «Мистецтво» (37,0 тис. гривень), Всеукраїнське державне багатопрофільне видавництво «Карпати» (21,0 тис. гривень), Державне підприємство «Спеціалізоване видавництво «Либідь» (14,0 тис. гривень), Державне підприємство «Державне спеціалізоване видавництво художньої літератури «Дніпро» (8,0 тис. гривень), Державне підприємство «Державне спеціалізоване видавництво «Україна» (5,0 тис. гривень), Державне підприємство «Державне спеціалізоване видавництво «Техніка» (2,4 тис. гривень) та Державне підприємство «Державне спеціалізоване видавництво «Музична Україна» (2,0 тис. гривень). Зі збитком – 5 підприємств: Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» (2635,0 тис. гривень), Державне підприємство «Державне спеціалізоване видавництво дитячої літератури «Веселка» (299,0 тис гривень), Державне підприємство «Державне спеціалізоване видавництво «Вища школа» (189,0 тис. гривень), Державне підприємство «Всеукраїнське державне багатопрофільне видавництво «Каменяр» (67,0 тис. гривень) та Державне підприємство «Державний академічний оркестр «РадіоБенд Олександра Фокіна» (2,0 тис. гривень).

Станом на 01.01.2017 сім підприємств мали заборгованість із виплати заробітної плати на загальну суму 2009,9 тис. гривень.

Колегія звертає увагу на лист Управління СБУ України в Донецької області від 07.04.2017, згідно з яким встановлено, що представники або інші особи, визначені директором Мігдою М.П. державного підприємства «Ордена «Знак Пошани» всеукраїнське державне багатопрофільне видавництво «Донбас» після перереєстрації у м. Краматорськ (вул. Орджонікідзе, 1б) з кінця 2015 року по теперішній час не з’являлися. Кореспонденція на адресу підприємства не надходить. Виробничі потужності вказаного державного підприємства залишилися в м. Донецьк за адресою: проспект Лагутенка, 4. Фактичне місце знаходження державного підприємства «Ордена «Знак Пошани» всеукраїнське державне багатопрофільне видавництво «Донбас» не встановлено.

З метою поліпшення стану виконання фінансових планів госпрозрахунковими підприємствами сфери управління Держкомтелерадіо колегія

УХВАЛИЛА:

 

1. Інформацію про результати фінансово-господарської діяльності госпрозрахункових підприємств сфери управління Держкомтелерадіо та стан виконання ними фінансових планів у 2016 році взяти до відома.

2. Керівникам госпрозрахункових підприємств, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо, та ПАТ «ДАК «Укрвидавполіграфія»:

забезпечити виконання показників затверджених фінансових планів на 2017 рік, надання щоквартальних звітів і вжити дієвих заходів щодо зменшення та в подальшому недопущення збитковості підприємств;

надавати, у разі необхідності, Держкомтелерадіо пропозиції щодо внесення змін до затверджених показників фінансових планів на 2017 рік з аналітичною довідкою;

посилити контроль та вжити вичерпних і дієвих заходів для забезпечення погашення і ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, недопущення її виникнення в подальшому;

відслідковувати та вчасно реагувати на появу дебіторської і кредиторської заборгованостей;

здійснювати постійний контроль за дотриманням підприємствами обґрунтованого рівня витрат, у тому числі, передбачених пунктом 13 постанови Кабінету Міністрів України від 29.11.2006 № 1673 «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни, заходи щодо посилення боротьби з корупцією та контролю за використанням державного майна і фінансових ресурсів»;

не допускати фінансових порушень, посилити контроль за збереженням та ефективним використанням державного майна і коштів, неухильним виконанням вимог нормативно - правових актів законодавства України, у тому числі розпорядчих документів Держкомтелерадіо з питань здійснення господарської діяльності, організації та ведення бухгалтерського обліку, складання фінансової звітності тощо;

вживати дієвих заходів для покращення виконавської дисципліни та якості підготовки документів, що подаються на розгляд до Держкомтелерадіо.

3.Фінансово-економічному управлінню (Бартош Н.В.) здійснювати контроль за станом виконання показників фінансових планів.

5. Тимчасовій комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Червак Б.О.) заслухати на засіданні керівників підвідомчих підприємств, що мають заборгованість із заробітної плати, та визначити шляхи її зменшення і подальшої ліквідації.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову Держкомтелерадіо.

 

 

Голова колегії О.І. Наливайко

 

 

 

 

 

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux