Рішення колегії Держкомтелерадіо від 24.11.2015 №9/37 "Про стан виконання актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України у сфері державної кадрової політики"
опубліковано 26 листопада 2015 року о 14:26

 

Tryzub

 

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

 

Р І Ш Е Н Н Я К О Л Е Г І Ї

 

24 листопада 2015 р. м. Київ № 9/37

 

 

Про стан виконання актів і доручень

Президента України та Кабінету

Міністрів України у сфері державної

кадрової політики

 

Заслухавши інформацію першого заступника Голови Держкомтелерадіо Червака Б.О., колегія зазначає, що визначені актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України завдання у сфері державної кадрової політики Державним комітетом телебачення і радіомовлення України в цілому виконуються, вживаються заходи щодо удосконалення цієї роботи.

Кадрова робота Держкомтелерадіо спрямовується на здійснення якісного планування, добір та професійний розвиток працівників, посилення дієвості кадрового резерву та інші ключові питання кадрового забезпечення державної служби.

Водночас колегія наголошує на тому, що робота щодо організації належного виконання завдань, своєчасного надання звітних, інформаційних і статистичних матеріалів, визначених наказами, листами Держкомтелерадіо і дорученнями керівництва Держкомтелерадіо, має особисто контролюватися керівниками підприємств та установ, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо.

Виходячи з викладеного, колегія

УХВАЛИЛА:

1. Інформацію про стан виконання актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України у сфері державної кадрової політики взяти до відома.

Стан кадрової роботи в Держкомтелерадіо визнати задовільним.

2. Першому заступникові Голови Держкомтелерадіо Черваку Б.О., керівникам самостійних структурних підрозділів апарату, підприємств та установ сфери управління Держкомтелерадіо вжити дієвих заходів щодо організації належного виконання завдань, посилення виконавської дисципліни та усунення недоліків щодо надання керівниками підвідомчих підприємств та установ звітних, інформаційних і статистичних матеріалів, визначених наказами, листами Держкомтелерадіо і дорученнями керівництва Держкомтелерадіо.

3. Першому заступникові Голови Держкомтелерадіо Черваку Б.О. вживати заходів та сприяти направленню на навчання до Національної академії державного управління при Президентові України кращих працівників апарату, підприємств та установ, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо.

4. Ректорові Укртелерадіопресінституту (Правденко С.М.) спільно з відділом кадрової роботи та державної служби (Трижичинський І.М.) до
30 вересня 2016 року організувати та провести на базі інституту навчання з керівниками підвідомчих підприємств та установ шляхом підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації за професійними програмами та за програмами тематичних семінарів і тренінгів.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо Червака Б.О.

 

 

Голова колегії О.І. Наливайко

 

 

 

 

 

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux