Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про адміністративні послуги ""
опубліковано 29 жовтня 2014 року о 11:37

ПРОЕКТ

Закон УкраЇни

 

Про внесення змін до деяких законів України

у зв’язку з прийняттям Закону України

“Про адміністративні послуги ”

___________________________________________

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

I. Внести зміни до таких законів України:

1. У частині четвертій статті 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 15, ст. 99; 1998 р., № 18, ст. 88; 1999 р., № 29, ст. 239; 2001 р., № 31, ст. 146; 2004 р., № 50, ст. 539; 2011 р., № 44, ст. 458; 2013 р., № 7, ст. 65, № 28, ст. 298):

1) в абзаці четвертому слова “державних видавництв і підприємств книгорозповсюдження , вітчизняних видавництв та підприємств книгорозповсюдження” замінити словами “вітчизняних видавців і розповсюджувачів видавничої продукції”;

2) абзац п’ятий викласти в такій редакції:

“Обсяг випуску та розповсюдження книжкової продукції державною мовою підтверджується довідкою, яка видається безоплатно центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у видавничій сфері.”;

 

 
3) доповнити частину після абзацу п’ятого новими абзацами такого змісту:

 

 
“Обсяг випуску книжкової продукції державною мовою та розповсюдження такої продукції підтверджується довідкою, що видається безоплатно центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у видавничій сфері.

Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у видавничій сфері видає протягом 15 днів з дня надходження заяви вітчизняним видавцям і розповсюджувачам видавничої продукції довідки про випуск та (чи) розповсюдження не менш як 50 відсотків книжкової продукції державною мовою на рік.

У заяві зазначаються: прізвище, ім’я, по батькові, адреса, номери засобів зв’язку (для фізичної особи – підприємця); повне найменування, місцезнаходження, номери засобів зв’язку (для юридичної особи).

До заяви додається копія свідоцтва про внесення суб’єкта видавничої справи до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції, а розповсюджувачем видавничої продукції також завірені підписом керівника відомості про наявність у продажу на момент подання заяви не менш як 50 відсотків книжкової продукції державною мовою.

Відповідальність за достовірність поданих відомостей про продаж книжкової продукції покладається на розповсюджувача видавничої продукції.

У видачі довідки може бути відмовлено:

видавцю, який протягом останніх 12 місяців випустив менш як 50 відсотків книжкової продукції державною мовою;

розповсюджувачу видавничої продукції, в якого обсяг наявної у продажу книжкової продукції державною мовою становить менш як 50 відсотків примірників книжкової продукції на рік;

видавцю, розповсюджувачу видавничої продукції, строк внесення яких до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції становить менш як 12 місяців.

Довідки є дійсними протягом 12 місяців з дня їх видачі.”.

У зв’язку з цим абзаци шостий — сімнадцятий вважати відповідно абзацами дванадцятим — двадцять третім;

4) абзац дванадцятий викласти в такій редакції:

“У договорі оренди приміщень, укладеному відповідно до абзацу четвертого цієї частини з вітчизняним видавцем і розповсюджувачем видавничої продукції, що забезпечують підготовку, випуск та (чи) розповсюдження не менш як 50 відсотків книжкової продукції державною мовою (за винятком видань рекламного та еротичного характеру), передбачається умова стосовно того, що недотримання орендарем вимоги щодо підготовки, випуску та (чи) розповсюдження книжкової продукції державною мовою у визначеному обсязі є підставою для розірвання договору оренди в установленому законодавством порядку.”.

2. У частині одинадцятій статті 5 Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства” (Відомості Верховної Ради України, 2012 р., № 19—20, ст. 179) слова “та подання відповідного державного органу, відповідального за реалізацію державної політики в інформаційній та видавничій сферах” виключити.

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

________________

 

 

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux