| Документальний фільм Одеської ОДТРК «Про це забути?...» (автори Юрій Островершенко та Ростислав Майборода) став лауреатом IV Міжнародного фестивалю екранного та сценічного мистецтва «Кінологос», що нещодавно проходив в Одесі. У стрічці йдеться про події на Одещині під час голодомору 1932-33-го років. Це вже шостий міжнародний кінофестиваль, лауреатами якого стали журналісти Одеської ОДТРК. |
IV Міжнародний фестиваль сценічного та екранного мистецтва «Кінологос» проходив в Одесі 21-23 серпня 2012 року. Фестиваль заснований Об´єднанням кінематографістів «Кінологос», Асоціацією працівників культури і мистецтва України, Національною Спілкою журналістів України. В рамках фестивалю також відбувся 13 загальнонаціональний конкурс «Українська мова - мова єднання», присвячений 21 річниці Незалежності України.