| 6 вересня на телевізійному каналі СТВ Севастопольської РДТРК з 10.00 до 20.00 у прямому ефірі триватиме телевізійний марафон «У країні розумного, доброго, вічного...», присвячений початку навчального року. |
Серед запрошених гостей - заступник голови – начальник управління освіти та науки Севастопольської міської держадміністрації Ірина Заєць, начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Севастопольської МДА Андрій Тимченко, викладачі навчальних закладів міста, вихователі, обдаровані діти.
Телеглядачі впродовж дня зможуть познайомитися з кращими викладачами навчальних закладів Севастополя, згадати шкільні роки і студентську юність, побувати таким чином у своєрідній «країні розумного, доброго, вічного».