Держкомтелерадіо підрахував кількість книжкових магазинів та кіосків в Україні
опубліковано 16 серпня 2013 року о 10:41

 

Держкомтелерадіо України проаналізував стан виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.06.08 № 902-р «Про вимоги щодо функціонування об’єктів роздрібної торгівлі книжковою продукцією» у першому півріччі 2013 року.

Відповідно до звітів, отриманих від Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних та Київської і Севастопольської

міських державних адміністрацій, станом на початок липня 2013 року в Україні функціонує 9 704 об’єкти роздрібної торгівлі книжковою продукцією, в т. ч. книжкових магазинів – 1 519, книжкових кіосків та книжкових прилавків – 8 185.

Загалом упродовж першого півріччя 2013 року кількість об’єктів роздрібної торгівлі книжковою продукцією в Україні порівняно з другим півріччям 2012 року збільшилась на 579 одиниць (книжкових магазинів збільшилось на 2, а книжкових кіосків і книжкових прилавків - на 577).

Позитивна тенденція збільшення кількості книжкових магазинів спостерігається у таких регіонах: Кіровоградська (+19), Волинська, Луганська та Миколаївська (+7), Житомирська і Рівненська (+5), Черкаська (+4), Київська (+3), Одеська (+1) області.

Зменшилась кількість книжкових магазинів за звітний період у Автономній Республіці Крим (-22), Херсонській (-31), Донецькій, Львівській та Хмельницькій областях (-1). Проте тут зросла кількість книжкових кіосків і книжкових прилавків. Зокрема, в Автономній Республіці Крим їх збільшилось на 54 одиниці, у Херсонській області - на 245, у Донецькій - на 26, у Хмельницькій на 13, у Львівській на 1.

Найкращою загальна картина щодо збільшення кількості об’єктів роздрібної торгівлі книжковою продукцією у першому півріччі 2013 року є у Автономній Республіці Крим (+32), Миколаївській (+215), Херсонській (+214), Донецькій (+25), Тернопільській і Кіровоградській (+18), Хмельницькій (+12), Житомирській (+11), Харківській та Чернігівській (+7), Івано-Франківській і Черкаській (+4), Київській й Одеській (+3), Рівненській (+8), Дніпропетровській та Закарпатській (+2) областях.

Загальна кількість об’єктів роздрібної торгівлі книжковою продукцією у першому півріччі 2013 року зменшилася у Запорізькій (-6) області та у місті Севастополі (-3).

За звітний період кількість об’єктів роздрібної торгівлі книжковою продукцією у Вінницькій, Полтавській, Сумській, Чернівецькій областях та у місті Києві залишилась без змін.

Узагальнена інформація про кількість об’єктів роздрібної торгівлі книжковою продукцією представлена в таблиці, розміщеної на сайті Держкомтелерадіо http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=107020&cat_id=99055

 

 

 

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux