Наказ Держкомтелерадіо
від 12 лютого 2018 р. № 86
Київ
Про затвердження переліків посадових осіб, уповноважених здійснювати реалізацію наказу Держкомтелерадіо від 17.10.2017 № 384

Відповідно до Порядку вилучення з обігу видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України та розповсюджується на території України без відповідного дозволу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 № 235 та Порядку накладення Державним комітетом телебачення і радіомовлення України адміністративно-господарських штрафів, затвердженого наказом Держкомтелерадіо від 17.10.2017 № 384,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Перелік уповноважених посадових осіб Держкомтелерадіо, які складають та підписують протоколи про накладення адміністративно-господарського штрафу за розповсюдження на території України видавничої продукції, що має походження (виготовлена) та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України без відповідного дозволу, передбаченого статтею 28-1 Закону України «Про видавничу справу» (далі – Закон), а також здійснюють її вилучення з обігу (додаток 1). 

1.2. Перелік посадових осіб Держкомтелерадіо, уповноважених приймати рішення про накладення штрафів за порушення вимог законодавства щодо розповсюдження на території України видавничої продукції, що має походження (виготовлена) та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, без відповідного дозволу, передбаченого статтею 28-1 Закону (додаток 2). 

2. Сектору взаємодії із засобами масової інформації (Божко С.М.) оприлюднити цей наказ на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо Червака Б.О.

Голова Держкомтелерадіо О.І. Наливайко

Додаток1

до наказу Держкомтелерадіо

від 12.02.2018 №86

Перелік уповноважених посадових осіб Держкомтелерадіо, які складають та підписують протоколи про накладення адміністративно-господарського штрафу за розповсюдження на території України видавничої продукції, що має походження (виготовлена) та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України без відповідного дозволу, передбаченого статтею 28-1 Закону України «Про видавничу справу», а також здійснюють її вилучення з обігу

 1. ОЛІЙНИК С.Д., начальник управління дозвільної процедури та контролю за розповсюдженням видавничої продукції.
 2. ЛАТАЙ О.А., заступник начальника управління дозвільної процедури та контролю за розповсюдженням видавничої продукції – начальник відділу ведення реєстру видавничої продукції.
 3. РОЗУМЕНКО В.О., головний спеціаліст відділу контролю за розповсюдженням видавничої продукції управління дозвільної процедури та контролю за розповсюдженням видавничої продукції.

Додаток 2

до наказу Держкомтелерадіо

від 12.02.2018 №86 

Перелік посадових осіб Держкомтелерадіо, уповноважених приймати рішення про накладення штрафів за порушення вимог законодавства щодо розповсюдження на території України видавничої продукції, що має походження (виготовлена) та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, без відповідного дозволу, передбаченого статтею 28-1 Закону України «Про видавничу справу»

 1. НАЛИВАЙКО О.І., Голова Держкомтелерадіо.
 2. ЧЕРВАК Б.О., перший заступник Голови Держкомтелерадіо.
 3. БІЛОУС М.А., заступник Голови Держкомтелерадіо.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux