Укртелепресінститут та YouControl вчили журналістів виявляти антиукраїнську діяльність компаній
опубліковано 10 травня 2022 року о 14:39

Тренінговий семінар-конференція, який за підтримки Держкомтелерадіо провели 5 травня 2022 р. Укртелерадіопресінститут і компанія YouControl, зібрав у ZOOM аудиторію працівників ЗМІ з усієї України.

Захід відкрив заступник директора Укртелерадіопресінституту, заслужений журналіст України Сергій Тихонов. Він представив учасникам семінару  керівницю соціального напряму компанії YouControl Вероніку Бойко, яка детально ознайомила слухачів зі структурою та принципами діяльності сервісів, створених на базі відкритих даних.

У ході презентації Вероніка Бойко надала не лише загальні характеристики таким інструментам компанії, як аналітичний сервіс YouControl.com; платформа RuAssets.com ; проект «Люди для України» (People for UA); застосунок «ТиХто» , а й продемонструвала, як вони працюють, яку інформацію здатні виявити. І це справді вражає. Адже аналітичний сервіс компанії оперує даними українських та міжнародних джерел, базується на фінансовій та ринковій аналітиці та експрес- дослідженнях. YouControl надає можливість ознайомитися з досьє на кожну юридичну особу, ФОП чи фізичну особу завдяки концентрації й систематизації масиву даних 180 джерел одночасно. Причому цей масив містить дані і про фінансово-промислові групи, і про незалежну професійну діяльність осіб. І головне – завдяки платформі можна відстежити зв’язки всіх юридичних і фізичних осіб, отримати актуальну бізнес аналітику, вести розвідку конкурентного середовища, перевіряти контрагентів, виявляти приховані російські,білоруські активи.

Як отримати доступ до такого універсального ресурсу ІТ-компанії? Підприємці його купують, а журналістам та активістам доступ надається безоплатно. Компанія, надаючи преференції медіа та громадським організаціям, переконана, що гучні розслідування, викриття, публікації  на антикорупційні теми в підсумку працюють на очищення суспільства, а нині, під час війни, здатні убезпечити Україну від підривної діяльності противника, російських окупантів, підсанкційних фізичних і юридичних осіб, злочинців і терористів.

Вероніка Бойко провела своєрідний майстер-клас користування сервісом  YouControl  і ,зокрема, розробленою компанією платформою RuAssets.com   показала, як з практично відкритих даних, зібраних в потрібному місці в потрібний час вимальовується картина можливої злочинної і навіть кримінальної антиукраїнської діяльності компаній та пов’язаних осіб.

Укртелерадіопресінтитут надав учасникам семінару презентацію компанії YouControl, а журналісти після певної перевірки даних отримають тримісячний безоплатний доступ до ресурсу. Тепер розслідувачам під час підготовки публікацій буде простіше взяти «російський слід» і вивести злочинців на чисту воду.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux