У листопаді до Держкомтелерадіо надійшло 863 заяви на ввезення видавничої продукції
опубліковано 02 грудня 2021 року о 10:51

Описание: C:\Users\User\Desktop\книговидання_гол.jpg

Упродовж листопада 2021 року до Держкомтелерадіо від суб’єктів господарювання надійшло на розгляд 863 заяви про надання дозволу на ввезення видавничої продукції з території держави-агресора, 465 з яких - в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг.

 

Уперше з 2017 року кількість заяв, що надійшли через портал, перевищує кількість заяв, поданих у паперовій формі.

За результатами опрацювання заяв видано 812 дозволів на ввезення видавничої продукції та надано 51 відмову у видачі дозволів у зв’язку з поданням суб’єктами господарювання не в повному обсязі пакетів документів, необхідних для одержання дозволу, або виявлення у поданих документах недостовірних відомостей.

Усі дозволи та відмови надано з дотриманням встановленого Законом строку – 10 календарних днів.

Нагадаємо, що відповідно до статті 281 Закону України «Про видавничу справу» Держкомтелерадіо вживає заходи щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту.

Загалом з початку 2021 року Держкомтелерадіо видав 5844 дозволи на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, та надав 670 відмов у видачі дозволів на ввезення зазначеної видавничої продукції.

Зокрема, на підставі негативних висновків експертної ради Держкомтелерадіо у зв’язку з невідповідністю Критеріям оцінки видавничої продукції, що дозволена до розповсюдження на території України, надано 35 відмов у видачі дозволів на ввезення з території держави-агресора 157500 примірників пропагандистських видань. Ще 635 відмов надано внаслідок подання суб’єктами господарювання не в повному обсязі пакетів документів, необхідних для одержання дозволу, або виявлення у поданих документах недостовірних відомостей.

Крім того, на підставі заяв суб’єктів господарювання про анулювання дозволів Держкомтелерадіо наказом від 05.03.2021 № 115 анульовано 2226 дозволів на ввезення видавничої продукції з території держави-агресора.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux