| На Волині пройшов телевізійний пленер, участь в якому взяли тележурналісти з шести областей України. За результатами голосування найкраще цю подію висвітлила знімальна група Чернівецької ОДТРК. Упродовж двох днів журналісти ознайомлювались із Луцьком, його архітектурними пам’ятками та взяли участь в історично-мистецькому фестивалі «Ніч у Луцькому замку». |
У результаті роботи телевізійників про фестиваль дізналися глядачі із шести областей. Організатори пленеру зазначають – мети досягнуто. І планують запрошувати журналістів з різних куточків країни й надалі. Цю ідею вважає вдалою і журналістка Чернівецької телерадіокомпанії Марина Скінтей, яка й ознайомила буковинських телеглядачів з красою Волині.