Рішення колегії Держкомтелерадіо від 26 травня 2015 № 5/19 "Про стан виконання актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України у сфері державної кадрової політики"
опубліковано 03 червня 2015 року о 10:28

 

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

 

Р І Ш Е Н Н Я К О Л Е Г І Ї

 

26 травня 2015 р. м. Київ № 5/19

 

Про стан виконання актів і доручень

Президента України та Кабінету

Міністрів України у сфері державної

кадрової політики

 

Заслухавши інформацію першого заступника Голови Держкомтелерадіо Червака Б.О., колегія зазначає, що визначені актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України завдання у сфері державної кадрової політики Державним комітетом телебачення і радіомовлення України в цілому виконуються, вживаються заходи щодо удосконалення цієї роботи.

Кадрова політика Держкомтелерадіо спрямовується на забезпечення якісного планування, добору та професійного розвитку працівників, посилення дієвості кадрового резерву та інших ключових питань кадрового забезпечення державної служби.

Відділом кадрової роботи та державної служби Держкомтелерадіо в установлені терміни надаються звітні, інформаційні, аналітичні та статистичні матеріали до Національного агентства з питань державної служби України та інших центральних органів виконавчої влади.

Водночас колегія наголошує на тому, що робота щодо організації належного виконання завдань, своєчасного надання звітних, інформаційних і статистичних матеріалів, визначених наказами, листами Держкомтелерадіо і дорученнями керівництва Держкомтелерадіо, має бути одним із першочергових завдань керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо.

Виходячи з викладеного, колегія

УХВАЛИЛА:

1. Інформацію про стан виконання актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України у сфері державної кадрової політики взяти до відома.

Стан кадрової роботи в Держкомтелерадіо визнати задовільним.

2. Першому заступникові Голови Держкомтелерадіо Черваку Б.О., керівникам самостійних структурних підрозділів апарату, підприємств, установ та організацій сфери управління Держкомтелерадіо вжити дієвих заходів щодо організації належного виконання завдань, посилення виконавської дисципліни та усунення недоліків щодо надання керівниками підвідомчих підприємств, установ та організацій звітних, інформаційних і статистичних матеріалів, визначених наказами, листами Держкомтелерадіо і дорученнями керівництва Держкомтелерадіо.

3. Фінансово-економічному управлінню (Бартош Н.В.) спільно з відділом кадрової роботи та державної служби (Трижичинський І.М.) до
30 листопада 2015 року розробити пропозиції щодо критеріїв преміювання керівників підвідомчих підприємств, установ та організацій з урахуванням належного виконання ними завдань, надання звітних, інформаційних і статистичних матеріалів, визначених наказами, листами і дорученнями керівництва Держкомтелерадіо.

4. Першому заступникові Голови Держкомтелерадіо Черваку Б.О. вживати заходів та сприяти направленню на навчання до Національної академії державного управління при Президентові України кращих працівників апарату, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо Червака Б.О.

 

 

Голова колегії О.І. Наливайко

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux