Рішення колегії Держкомтелерадіо від 20 грудня 2016 року № 9/34 "Про стан виконання Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації"
опубліковано 21 грудня 2016 року о 16:53

 

Tryzub

 

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

 

Р І Ш Е Н Н Я К О Л Е Г І Ї

 

20 грудня 2016 р. м. Київ 9/34

 

Про стан виконання Закону України

«Про реформування державних і комунальних

друкованих засобів масової інформації»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію про стан виконання Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» (далі – Закон), колегія зазначає, що Держкомтелерадіо в межах компетенції здійснено заходи, спрямовані на реалізацію Закону.

Відповідно до вимог частини 3 статті 2 Закону Держкомтелерадіо наказом від 25.01.2016 № 34 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 17.02.2016 за № 246/28376) затверджено Порядок формування переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі. Сформований до 1 липня 2016 року Перелік друкованих засобів масової інформації та редакцій, реформування яких здійснюється на першому етапі, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 848.

Згідно з вимогами статті 6 Закону Держкомтелерадіо наказом від 10.03.2016 № 65 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 04.04.2016 за № 500/28630 ) затверджено Порядок формування Зведеного переліку об’єктів реформування. Розпочате у 2016 році формування Зведеного переліку продовжуватиметься протягом 2017 року з урахуванням інформації, що надходитиме від засновників (співзасновників).

Крім того, з метою виконання вимог статті 12 Закону розроблено проект Порядку надання адресної фінансової підтримки реформованим друкованим засобам масової інформації місцевої сфери розповсюдження, який після погодження всіма заінтересованими органами та отримання висновку Міністерства юстиції України за результатами правової експертизи буде подано на розгляд Кабінету Міністрів України в установленому порядку.

З метою виконання вимог статей 2, 5 та 6 Закону наказом Держкомтелерадіо від 07.12.2016 № 224 затверджено План заходів, спрямованих на реалізацію Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

Інформаційні повідомлення про хід реалізації Закону систематично розміщуються на веб-сайті Держкомтелерадіо, урядовому порталі та поширюються у ЗМІ шляхом розсилки на понад 200 електронних адрес.

Враховуючи вищезазначене, колегія

УХВАЛИЛА:

 

1. Інформацію про стан виконання Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» взяти до відома.

2. Управлінню видавничої справи і преси (Кононенко О.А.) протягом 2017-2018 років забезпечити складення, ведення та оновлення Зведеного списку об’єктів реформування на підставі інформації, що подається засновниками (співзасновниками) друкованих засобів масової інформації та редакцій, у порядку, затвердженому наказом Держкомтелерадіо від 10.03.2016 № 65 «Про затвердження Порядку формування Зведеного переліку об’єктів реформування».

3. Управлінню розвитку інформаційної сфери та європейської інтеграції (Радзієвський І. А.), адміністративно-господарському управлінню (Шапкін С. Б.) забезпечити доступ до Зведеного списку об’єктів реформування на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо.

4. Управлінню видавничої справи і преси (Кононенко О.А.) протягом першого півріччя 2017 року узагальнити результати першого етапу реформування друкованих засобів масової інформації та редакцій, внесених до затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 848 Переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, реформування яких здійснюється на першому етапі, та підготувати відповідні інформаційно-аналітичні матеріали.

5. Управлінню розвитку інформаційної сфери та європейської інтеграції (Радзієвський І. А.), юридичному відділу (Мировець Т. І.), управлінню видавничої справи і преси (Кононенко О.А.) за результатами першого етапу реформування, у разі потреби, підготувати пропозиції про внесення змін до відповідних нормативно-правових актів.

6. Управлінню видавничої справи і преси (Кононенко О.А.) протягом 2017-2018 років:

проводити моніторинг процесу реформування друкованих засобів масової інформації та редакцій з метою забезпечення їх функціонування, збереження назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості;

готувати інформаційно-аналітичні матеріали за результатами моніторингу та відповідні пропозиції в залежності від показників моніторингу.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо Червака Б.О.

 

 

Голова колегії О.І. Наливайко

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux