Проект поставнови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017"
опубліковано 20 січня 2017 року о 11:45

Проект

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

ПОСТАНОВА

від «____» _____________ 2017 р. №___

Київ

 

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017»

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017», що додається.

 

 

Прем’єр-міністр України В. ГРОЙСМАН

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від «____» __________ 2017 р. № ______

 

ПОРЯДОК

використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу «Євробачення – 2017»

 

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за бюджетною програмою «Забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу «Євробачення – 2017» (далі – бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Держкомтелерадіо.

Одержувачем бюджетних коштів, передбачених на підготовку та проведення пісенного конкурсу «Євробачення – 2017» є публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» як мовник – організатор (далі – ПАТ «НСТУ»).

3. Бюджетні кошти спрямовуються ПАТ «НСТУ» на забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу «Євробачення – 2017», зокрема на підготовку, створення та обслуговування інфраструктури місця для проведення конкурсу, здійснення організаційно-технічних заходів щодо забезпечення трансляції та проведення конкурсу, оренду та забезпечення функціонування арени для проведення фінальної частини конкурсу, організаційно-технічне забезпечення шоу-програми конкурсу, придбання обладнання, організаційно-супровідні та інші заходи, пов’язані із забезпеченням проведення та обслуговування конкурсу, у тому числі на оплату праці з нарахуваннями працівників Національної телекомпанії та ПАТ «НСТУ», які залучені до підготовки та проведення конкурсу, з урахуванням періоду з 01 січня 2017 р. до дати державної реєстрації утворення ПАТ «НСТУ», відповідно до кошторису, який затверджується ПАТ «НСТУ» та погоджується Держкомтелерадіо.

4. Не допускається спрямування бюджетних коштів на:

придбання товарів, робіт і послуг, не пов’язаних із підготовкою та проведенням пісенного конкурсу «Євробачення – 2017»;

здійснення видатків, передбачених іншими бюджетними програмами (крім оплати праці з нарахуваннями працівників Національної телекомпанії та ПАТ «НСТУ», які залучені до підготовки та проведення конкурсу з урахуванням періоду з 01 січня 2017 р. до дати державної реєстрації утворення ПАТ «НСТУ»).

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Остаточні розрахунки за товари, роботи і послуги здійснюються згідно з умовами договору про їх закупівлю на підставі актів приймання-передачі поставлених товарів, виконаних робіт та наданих послуг.

6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, облік бюджетних зобов’язань, а також відкриття рахунків в органах Казначейства та операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, проводяться в установленому законодавством порядку.

7. Одержувач бюджетних коштів подає щокварталу до 20 числа наступного місяця до Держкомтелерадіо інформацію про їх використання для її узагальнення і подання Мінфіну до 30 числа зазначеного місяця.

8. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

________________

 

 

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux