Олег Наливайко: "Реформування державної й комунальної преси є однією з ключових реформ в інформаційній сфері"
опубліковано 10 березня 2016 року о 15:31

http://stv.mediasapiens.ua/content/images/tk_2039_0048_p_dovgan_p.jpg

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко в інтерв’ю інтернет-виданню «Детектор медіа» окреслив проблеми зі створенням суспільного мовлення, розповів про плани щодо впровадження нового закону про реформування друкованих ЗМІ та реалізацію бюджетної програми «Українська книга».

 

Зокрема, Олег Наливайко зазначив, що ДП УСТФ «Укртелефільм» є сьогодні єдиним суб’єктом реформування з 31 ДТРК, який не здійснив жодних кроків для припинення своєї діяльності шляхом приєднання до НТКУ. У зв’язку з цим Держкомтелерадіо в грудні 2015 року звернувся до правоохоронних органів із проханням вжити заходи, спрямовані на виявлення та припинення вказаних правопорушень та притягнення винних осіб ДП УСТФ «Укртелефільм»  до відповідальності. Вживаються й інші заходи щодо вирішення зазначеного питання.

Після завершення реорганізації ДП УСТФ «Укртелефільм» Держкомтелерадіо буде в змозі проводити дії щодо перетворення НТКУ на публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України», визначені постановою № 567 Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015.

Також Голова Держкомтелерадіо наголосив, що реформування державної й комунальної преси є однією з ключових реформ в інформаційній сфері. Наказом Держкомтелерадіо затверджено Порядок формування переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі.

Олег Наливайко звернувся до трудових колективів, а також засновників (співзасновників) державних і комунальних друкованих засобів масової інформації з проханням ухвалили рішення щодо участі в реформуванні на першому етапі. «Просимо надсилати Держкомтелерадіо клопотання та відповідні документи для включення друкованих ЗМІ та редакцій до зазначеного Переліку з урахуванням встановлених Порядком вимог», наголосив Олег Наливайко.

З повним текстом інтерв’ю можна ознайомитись за посиланням:

http://stv.mediasapiens.ua/reformuvannya/movlennya/oleg_nalivayko_pat_nstu_dosi_ne_stvoreno_cherez_budinki_na_teritorii_ukrtelefilmu/

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux