Олег Наливайко: "Ми здолаємо міф, що реформовані видання загинуть"
опубліковано 15 листопада 2016 року о 15:26

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко в інтерв’ю журналу «Журналіст України» розповів про хід медійних реформ в Україні. Він детально зупинився на стані реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ.

 

«Понад половина комунальних ЗМІ України – 244 видання - подали документи на те, щоб взяти участь у пілотному етапі роздержавлення. Це свідчить про те, що вони розраховують на свої сили, мають бачення подальшого розвитку. Саме тому є підстави стверджувати про успішність реформи державних і комунальних ЗМІ», - говорить Олег Наливайко.

На його думку, з двох важливих медіареформ, які нині відбуваються – роздержавлення і створення суспільного мовлення - легше йде реформування державних і комунальних ЗМІ. «В першу чергу, тому, що законопроект був розроблений у співпраці з медіаспільнотою, зокрема, і з Національною спілкою журналістів України. – пояснює Олег Наливайко. - В той же час суспільне створюється набагато довше і складніше. Серед причин те, що закон приймався швидко, тоді була така політична ситуація, не було враховано побажання трудових колективів, доводилося вносити зміни. Але з 1 січня 2017 року і ця реформа остаточно стартує.»

«Журналіст України» цікавився, як місцева влада в цілому ставиться до реформи, чи були випадки перешкоджання її впровадженню. Окреме питання інтерв’ю було присвячене державній матеріальній підтримці газетам, які реформуються.

Стосовно майбутнього реформованих видань, Олег Наливайко вважає, що переважна більшість з них і надалі залишаться в інформаційному полі. «Ми здолаємо міф про те, що реформовані видання швидко загинуть, - наголосив Голова Держкомтелерадіо. - Є відповідна статистика: третина видань і сьогодні прибуткові. Другий міф є про те, що місцева влада взагалі не буде співпрацювати. Але ж немає в неї інших варіантів, окрім як комунікувати з громадою, співпрацювати з газетою. Я взагалі переконаний, що буде навпаки легше говорити, будуть більш ефективні взаємини».

З повним текстом інтерв’ю можна ознайомитись на веб-сайті Держкомтелерадіо за посиланням http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=131567&cat_id=79615

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux