| Чернівецька обласна державна телерадіокомпанія приєдналася до літньої просвітницької та оздоровчої кампанії для дітей та підлітків пільгових категорій, яку організовує Чернівецьке обласне громадсько-молодіжне екологічне об’єднання «Буквиця» в партнерстві з громадськими організаціями краю. Акцію планується провести в екологічному наметовому таборі «Букова 2012». |
Захід покликаний сприяти розвитку особистості малечі, формуванню позитивних стереотипів поведінки та забезпечити соціальний захист дітей вразливих категорій і зменшити ризики їх асоціальної поведінки.
Учасники табору отримають практичні вміння та навики виживання в екстремальних ситуаціях, оволодіють туристичними секретами, дізнаються про свої права, ознайомляться з професією журналіста тощо. Інформаційний супровід «Букови» забезпечать ЗМІ та інтернет-ресурси області.
Досвід проведення таборування минулого року довів, що «Букова» сприяє впровадженню соціальних ініціатив серед молоді. Таборуванням було охоплено понад 200 дітей та підлітків Чернівецької області та міста.