Спеціальний звіт Комісії з оцінки корупційних ризиків Держкомтелерадіо за оцінкою результатів здійснення заходів, передбачених антикорупційною програмою Держкомтелерадіо в 2018 році

Затверджую

Голова Держкомтелерадіо

О.І. Наливайко 

22.12.2018

Спеціальний звіт Комісії з оцінки корупційних ризиків Держкомтелерадіо за оцінкою результатів здійснення заходів, передбачених антикорупційною програмою Держкомтелерадіо в 2018 році

Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 03.08.2018 року № 1587 було затверджено антикорупційну програму Держкомтелерадіо на 2018 рік, якою передбачена щоквартальна оцінка результатів здійснення заходів, передбачених даною програмою.

Членами Комісією з оцінки корупційних ризиків (далі – Комісія) постійно проводився моніторинг виконання заходів цієї програми та оцінка результатів здійснення її заходів.

За результатами моніторингу виконання заходів антикорупційної програми Держкомтелерадіо в 2018 році членами Комісії позитивно оцінено результати їх здійснення.

Комісією зазначено, що повністю виконано план-графік проведення навчання працівників Держкомтелерадіо у 2018 році щодо програм антикорупційного спрямування.

При затвердженні програми НАЗК внесло обов’язкові до розгляду пропозиції щодо конкретизації заходів, строків та відповідальних виконавців, зазначених у додатку 2 до звіту Комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності Держкомтелерадіо та додаткового перегляду спеціальних функцій, які регулюють діяльність Закарпатської обласної державної адміністрації.

Комісія погодилася з пропозиціями НАЗК в повному обсязі шляхом оформлення внесення відповідних змін до додатків 1 і 2 звіту Комісії, який є складовою антикорупційної програми Держкомтелерадіо на 2018 рік, окрім пропозиції додаткового перегляду спеціальних функцій, які регулюють діяльність Закарпатської обласної державної адміністрації, як такої, що не має ніякого відношення до діяльності Держкомтелерадіо.

Також Комісією було прийнято до уваги, що з урахуванням внесених змін до законодавства та роз’яснення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (лист від 14.03.2018 № 12/04/7811), наказом Держкомтелерадіо від 31.05.2018 р. № 328 затверджено нову редакцію Статуту АТ «ДАК «Укрвидавполіграфія», яким змінено, зокрема, назву з Публічного акціонерного товариства ДАК «Укрвидавполяграфія» на Акціонерне товариство ДАК «Укрвидавполяграфія», а також виключено з органу управління Компанії наглядову раду, яка складалася із працівників Держкомтелерадіо. В зв’язку з цим ідентифікований корупційний ризик (пункт 11) «процедура призначення членів наглядової ради ПАТ «ДАК «Укрвидавполіграфія» сфери управління Держкомтелерадіо щодо якого Держкомтелерадіо здійснює управління корпоративними правами держави» було виключено з додатків 1 і 2 до звіту Комісії, як такий, що не потребує виконання.

Крім цього, Комісією було прийнято до уваги, що пунктами 6.12-6.16 глави 6 Стандартів внутрішнього аудиту, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 04.10.2011 р. № 1247 (зі змінами) передбачено 3 види аудиторських висновків та зазначені критерії формування кожного висновку. Також главою 7 Стандартів внутрішнього аудиту передбачено здійснення моніторингу врахування рекомендацій за результатами внутрішнього аудиту. В зв’язку з цим з пункту 3 додатку 2 до звіту Комісії захід № 5 «розроблення та затвердження критеріїв формування висновків аудиту, запровадження періодичного моніторингу їх дотримання» було виключено, як такий, що не потребує виконання.

Інформація про виконання заходів антикорупційної програми Держкомтелерадіо, строк виконання яких передбачено в 2018 році наведено в таблиці, що додається.

 Голова комісії з оцінки

корупційних ризиків Держкомтелерадіо Б.О. Червак 

22.12.2018 р.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux