Порядок погодження надання відпусток керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо України

Затверджено

Наказом Голови Держкомтелерадіо України

від «18» жовтня 2011 року № 295 

Порядок погодження надання відпусток керівникам підприємств, установ та організацій,  що належать до сфери управління Держкомтелерадіо України 

1. Загальні положення 

1.1. Порядок погодження надання відпусток керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо України (далі – Порядок), розроблено відповідно до Кодексу законів про працю України, Закону України «Про відпустки», постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.93 № 203 «Про застосування контрактної форми трудового договору з керівниками підприємства, що є у державній власності».

1.2. Цей Порядок визначає процедуру погодження періоду і тривалості щорічних відпусток керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо України (далі – підвідомчі організації).

2. Порядок погодження надання щорічних відпусток 

2.1. Погодження надання щорічних відпусток керівникам підвідомчих організацій здійснюється Головою Держкомтелерадіо України або за його дорученням заступником Голови Держкомтелерадіо України.

2.2. Питання погодження надання щорічної відпустки керівникам підвідомчих організацій порушуються на підставі поданої ними не пізніше, ніж за два тижні до початку відпустки, заяви на ім'я Голови Держкомтелерадіо України.

Заява має містити інформацію про період щорічної відпустки, її строк, а також про особу, що виконуватиме обов’язки керівника підвідомчої організації на період його відсутності.

2.3. Відділ кадрової роботи та державної служби опрацьовує надану заяву, візує, погоджує з керівниками відповідних структурних підрозділів Держкомтелерадіо України та подає Голові Держкомтелерадіо України або за його дорученням заступнику Голови Держкомтелерадіо України на погодження.

Після розгляду заява повертається до відділу кадрової роботи та державної служби, а рішення про результати розгляду доводиться до відома керівника відповідної підвідомчої організації.

3. Перенесення на інший період, продовження та переривання щорічних відпусток 

3.1. Перенесення щорічної відпустки керівника підвідомчої організації на інший період або її продовження здійснюється за погодженням з Держкомтелерадіо України.

3.2. У випадку переривання щорічної відпустки керівником підвідомчої організації відповідна інформація має бути невідкладно надана Держкомтелерадіо України.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux