Наказ Держкомтелерадіо
від 26 лютого 2019 р. № 107
Київ
Про затвердження програми забезпечення та підвищення якості внутрішнього аудиту

Відповідно до Порядку здійснення внутрішнього аудиту та утворення підрозділів внутрішнього аудиту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 вересня 2011 року № 1001 (зі змінами) та розділу IV Стандартів внутрішнього аудиту, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 04.10.2011 № 1247 (зі змінами)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити програму забезпечення та підвищення якості внутрішнього аудиту Держкомтелерадіо на 2019 рік (далі – Програма), що додається.

2. Начальнику відділу внутрішнього аудиту (Подорожна О. В.):

 • забезпечити, відповідно до визначених термінів, виконання Програми та проведення оцінки якості внутрішнього аудиту;
 • подати Голові Держкомтелерадіо до 25.12.2019 Звіт про виконання Програми.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Голова Держкомтелерадіо  О. І. Наливайко

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Держкомтелерадіо

від 26.02.2019 року № 107

Програма забезпечення та підвищення якості внутрішнього аудиту Державного комітету телебачення і радіомовлення України на 2019 рік

Програма розроблена з метою забезпечення посадовими особами Відділу внутрішнього аудиту Держкомтелерадіо (далі – Відділ) дотримання законодавства, досягнення цілей та підвищення ефективності внутрішнього аудиту.

Предметом оцінки якості внутрішнього аудиту є планування, організація та здійснення внутрішнього аудиту в апараті Держкомтелерадіо, а також моніторинг виконання рекомендацій за результатами його проведення.

Програма передбачає такий комплекс заходів:

1. Проведення начальником Відділу періодичних навчань з вивчення законодавчої бази, ознайомлення зі змінами до нормативно-правових актів, вирішення актуальних та проблемних питань діяльності Відділу. До проведення навчань можуть залучатися або бути присутніми посадові особи інших структурних підрозділів Держкомтелерадіо. Тема навчання, дата проведення та відмітки про присутніх зазначаються у відповідному журналі.

Термін – щомісячно.

2. Підвищення кваліфікації посадових осіб Відділу.

Термін – за графіком проведення навчань Міністерства фінансів України.

3. Аналіз нормативних та розпорядчих документів Держкомтелерадіо з питань внутрішнього аудиту з метою їх актуалізації, покращення (доповнення) чи розроблення нових у разі необхідності. Аналіз здійснюється посадовими особами Відділу внутрішнього аудиту по мірі вирішення поточних та проблемних питань діяльності з внутрішнього аудиту.

Термін – постійно.

4. Контроль за додержанням строків та забезпеченням заходів щодо планування роботи Відділу, а також виконанням операційного та стратегічного планів діяльності з внутрішнього аудиту. Зазначений контроль здійснюється начальником Відділу.

Термін – постійно.

5. Перевірка реквізитів, змісту, строків документів щодо організації та здійснення внутрішнього аудиту. Зазначена перевірка засвідчується датою і підписами відповідальних осіб та начальника Відділу.

Термін – під час формування матеріалів внутрішніх аудитів.

6. Оцінювання результативності та ефективності внутрішнього аудиту під час моніторингу виконання та запровадження аудиторських рекомендацій за результатами аудитів. З'ясування причин та їх аналіз у разі невиконання.

Термін – постійно.

7. Підготовка пропозицій керівництву щодо запровадження превентивних (попереджувальних) заходів у діяльності Держкомтелерадіо, які полягають у розгляді та погодженні Відділом проектів договорів (угод), документів, пов'язаних з використанням державного майна, наданням адміністративних послуг, виконанням контрольно-наглядових функцій, прийняттям управлінських рішень тощо.

Термін – за потреби (наявності ризиків, виявлення порушень).

8. Проведення посадовими особами Відділу самооцінки щодо виконання службових обов'язків шляхом складання особистих планів діяльності з внутрішнього аудиту (початок року) та звітів про їх виконання (кінець року).

Термін – впродовж року.

9. Проведення оцінки якості внутрішнього аудиту та складання звіту. Оцінка проводиться начальником Відділу.

Термін – постійно.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux