Наказ Держкомтелерадіо
від 17 травня 2017 р. № 84
Київ
Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної і грошової допомоги керівнику апарату Держкомтелерадіо

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Держкомтелерадіо

17 травня 2017 р. № 84

1. Дане Положення розроблено відповідно до Закону України «Про державну службу», постанов Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів», від 08.08.2016 № 500 «Про затвердження Порядку надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань» і встановлює порядок визначення розмірів, нарахування і виплати премій та надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань і грошової допомоги у зв’язку із щорічною основною відпусткою керівнику апарату Держкомтелерадіо.

2. Преміювання керівника апарату Держкомтелерадіо проводиться з метою матеріального стимулювання високопродуктивної та ініціативної праці, підвищення її ефективності, якості, зацікавленості в досягненні її кінцевого результату та посилення персональної відповідальності за доручену роботу або поставлені завдання.

3. Керівнику апарату Держкомтелерадіо можуть встановлюватися такі види премій:

1) премія за результатами щорічного оцінювання службової діяльності;

2) місячна або квартальна премія.

4. Премія керівнику апарату Держкомтелерадіо встановлюється в порядку, встановленому цим Положенням в межах наявних коштів на оплату праці, передбачених у кошторисі.

5. Загальний розмір премій, передбачених підпунктом 2 пункту 3 Положення, які може отримати керівник апарату Держкомтелерадіо за рік, не може перевищувати 30 відсотків фонду його посадового окладу за рік.

6. Фонд преміювання встановлюється в розмірі 20 відсотків загального фонду посадових окладів за рік та економії фонду оплати праці.

7. До набрання чинності пунктами 5 та 6 преміювання керівника апарату Держкомтелерадіо проводиться в межах наявних коштів на оплату праці, передбачених у кошторисі відповідно до вимог чинного законодавства.

8. Розмір премії керівнику апарату Держкомтелерадіо встановлюється Головою Держкомтелерадіо шляхом видання відповідного наказу.

Розмір премії за результатами щорічного оцінювання службової діяльності встановлюється у відсотках до посадового окладу, а розмір місячної або квартальної премії встановлюється у відсотках до посадового окладу або в інших визначених розмірах з урахуванням фактично відпрацьованого часу.

9. За періоди відпусток (основної, додаткової та інших, передбачених законодавством) і тимчасової непрацездатності та в інших випадках, коли згідно із законодавством виплати проводяться з розрахунку середньої заробітної плати, місячна або квартальна премія не нараховується.

10. В межах затвердженого фонду оплати праці керівнику апарату Держкомтелерадіо один раз на рік може надаватися матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати на підставі особистої заяви.

11. Рішення про виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань приймається Головою Держкомтелерадіо за погодженням з Кабінетом Міністрів України.

12. Одночасно з наданням щорічної відпустки керівнику апарату Держкомтелерадіо в межах затвердженого фонду оплати праці надається грошова допомога в розмірі середньомісячної заробітної плати.

13. Керівнику апарату Держкомтелерадіо, переведеному з одного державного органу в інший, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань та грошова допомога при наданні щорічної відпустки надаються за умови, що він не отримував їх за попереднім місцем роботи.

14. Нарахування і виплата премії, грошової допомоги у зв’язку із щорічною основною відпусткою та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань здійснюється бухгалтерською службою на підставі відповідного наказу.

Начальник фінансово-економічного управління ___________________ Н.В. Бартош


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux