Наказ Держкомтелерадіо
від 23 лютого 2017 р. № 40
Київ
Про затвердження Положення про преміювання працівників Державного комітету телебачення і радіомовлення України, які виконують функції з обслуговування, та надання їм матеріальної допомоги

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Держкомтелерадіо

23 лютого 2017 року №40

І. Загальні положення 

1. Дане Положення розроблено відповідно до Умов оплати праці працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, і працівників Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України, Управління адміністративними будинками Державного управління справами, Управління адміністративними будинками Управління справами Апарату Верховної Ради України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» і встановлює умови, порядок та розміри преміювання працівників Держкомтелерадіо, які виконують функції з обслуговування, та надання їм матеріальної допомоги.

2. Преміювання працівників Держкомтелерадіо, які виконують функції з обслуговування, проводиться з метою матеріального стимулювання високопродуктивної та ініціативної праці, підвищення її ефективності, якості та посилення персональної відповідальності працівників за доручену роботу.

3. Працівникам Держкомтелерадіо, які виконують функції з обслуговування, може надаватися премія відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи.

4. Встановлення премій працівникам Держкомтелерадіо, які виконують функції з обслуговування, проводиться керівником апарату Держкомтелерадіо відповідно до цього Положення.

5. Розмір премії працівникам Держкомтелерадіо, які виконують функції з обслуговування, встановлюється керівником апарату Держкомтелерадіо шляхом видання наказу.

6. Преміювання працівників Держкомтелерадіо, які виконують функції з обслуговування, здійснюється у межах фонду преміювання працівників Держкомтелерадіо.

7. Преміювання проводиться в межах затвердженого у кошторисі фонду оплати праці. 

ІІ. Визначення розміру премії працівників Держкомтелерадіо, які виконують функції з обслуговування 

1. Розмір премії працівника Держкомтелерадіо, який виконує функції з обслуговування, залежить від його особистого внеску в загальний результат роботи апарату Держкомтелерадіо з урахуванням таких критеріїв:

1) якість виконання роботи, визначеної його посадовою інструкцією, а також дорученнями керівництва Держкомтелерадіо та безпосереднього керівника;

2) ініціативність у роботі;

3) оперативність виконання роботи.

2. Розмір премії працівника Держкомтелерадіо, який виконує функції з обслуговування, встановлюється у відсотках до посадового окладу, або у відсотках до посадового окладу з урахуванням надбавок та доплат, або в конкретно визначених сумах з урахуванням фактично відпрацьованого часу.

3. За періоди відпусток (основної, додаткової та інших, передбачених законодавством) і тимчасової непрацездатності премія не нараховується. 

ІІІ. Порядок нарахування та виплати премій працівникам Держкомтелерадіо, які виконують функції з обслуговування

1. Бухгалтерська служба щомісяця або щокварталу розраховує фонд преміювання Держкомтелерадіо та доводить зазначену інформацію до відома керівника апарату Держкомтелерадіо та керівників самостійних структурних підрозділів.

2. Керівники самостійних структурних підрозділів або особи, які їх замінюють, на основі розрахунків бухгалтерської служби готують подання (додаток) щодо встановлення розміру премії кожному працівнику Держкомтелерадіо, які виконують функції з обслуговування, з урахуванням пропозицій безпосередніх керівників.

Проект наказу про преміювання працівників, які виконують функції з обслуговування, фінансово-економічне управління подає на розгляд керівнику апарату Держкомтелерадіо.

3. Премія виплачується не пізніше від терміну виплати заробітної плати за місяць, у якому нараховано премію.

IV. Надання матеріальної допомоги працівникам Держкомтелерадіо, які виконують функції з обслуговування

1. Під час надання щорічної відпустки працівникам Держкомтелерадіо, які виконують функції з обслуговування, надається матеріальна допомога для оздоровлення в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати працівника.

2. В межах затвердженого фонду оплати праці працівникам Держкомтелерадіо, які виконують функції з обслуговування, надається матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати працівника, на підставі особистої заяви

3. Працівникам Держкомтелерадіо, переведеним з одного державного органу в інший, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань та матеріальна допомога при наданні щорічної відпустки надаються за умови, що вони не отримували їх за попереднім місцем роботи.

4. Нарахування і виплата матеріальної допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань здійснюється бухгалтерською службою на підставі відповідного наказу.

Начальник фінансово-економічного управління ___________________Н.В. Бартош

Завідувач сектору бухгалтерського обліку-головний бухгалтер ___________________ І.В. Моторна


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux