Наказ Держкомтелерадіо
від 11 березня 2020 р. № 15
Київ
Про внесення змін до складу комісії з припинення державних підприємств

Відповідно до Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Положення про Державний комітет телебачення і радіомовлення України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.08.2014 № 341, та з метою завершення роботи щодо припинення діяльності державних підприємств «Всеукраїнське державне спеціалізоване видавництво «Українська енциклопедія» імені М.П. Бажана» (код ЄДРПОУ – 05428286) та Головна редакція Зводу пам’яток історії та культури при видавництві «Українська енциклопедія» імені М.П. Бажана (код ЄДРПОУ – 16486192), у зв’язку із кадровими змінами (звільнення Щекуна О.А.)

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до складу комісії з припинення державних підприємств «Всеукраїнське державне спеціалізоване видавництво «Українська енциклопедія» імені М.П. Бажана» та Головна редакція Зводу пам’яток історії та культури при видавництві “Українська енциклопедія» імені М.П. Бажана, затвердженого наказом Держкомтелерадіо від 26.04.2013 № 82 «Про утворення Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» (із змінами), виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Щекуну О.А. передати голові комісії з припинення державних підприємств «Всеукраїнське державне спеціалізоване видавництво «Українська енциклопедія» імені М.П. Бажана» та Головна редакція Зводу пам’яток історії та культури при видавництві «Українська енциклопедія» імені М.П. Бажана Тарасенку О.В. справи, у тому числі правоустановчі, звітні, бухгалтерські та інші документи, особові справи, договори, печатку, майно зазначених державних підприємств згідно з чинним законодавством та оформити це відповідним актом.

3. Голові комісії з припинення державних підприємств «Всеукраїнське державне спеціалізоване видавництво «Українська енциклопедія» імені М.П. Бажана» та Головна редакція Зводу пам’яток історії та культури при видавництві «Українська енциклопедія» імені М.П. Бажана Тарасенку О.В. забезпечити державну реєстрацію змін складу комісії з припинення у порядку, встановленому законодавством.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо Червака Б.О.

Голова Олег НАЛИВАЙКО


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux