Наказ Держкомтелерадіо
від 24 травня 2016 р. № 105
Київ
Про внесення змін до деяких наказів Державного комітету телебачення і радіомовлення України

З метою приведення нормативно-правових актів у відповідність із законодавством України та на підставі пункту 3 Положення про Державний комітет телебачення і радіомовлення України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2014 року № 341,

НАКАЗУЮ:

1. Внести до Порядку реалізації бюджетної програми «Випуск книжкової продукції за програмою «Українська книга», затвердженого наказом Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 28 листопада 2012 року № 313, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 грудня 2012 року за № 2087/22399 (із змінами), такі зміни:

1) абзац перший пункту 5.1 розділу V викласти в такій редакції:

«5.1. Пропозиції до проекту переліку видань на наступний рік приймаються Держкомтелерадіо від видавців з 01 лютого до 01 липня включно у вигляді заявки з обґрунтуванням суспільної необхідності видання, до якої додаються: відомості про видавця та реалізовані ним видавничі проекти, відомості про авторів та інших осіб, які братимуть участь у створенні видання (авторський колектив, упорядник, перекладач, художник); назва видання з короткою анотацією; мова (мови), якою (якими) пропонується випускати видання; обсяг видання (зазначається в обліково-видавничих та умовно-друкарських аркушах); тираж видання; стан підготовки видання до випуску; орієнтовна вартість тиражу видання; плановий кошторис витрат; технічні параметри, оригінал або нотаріально засвідчена копія документа (документів), що підтверджує (підтверджують) наявність у видавця виключного майнового права на використання твору; документи, що підтверджують платоспроможність видавця.»;

2) у пунктах 6.3 та 6.4 розділу VI слова «Про здійснення державних закупівель» замінити словами «Про публічні закупівлі».

2. Внести зміну до пункту 4 Порядку формування переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі, затвердженого наказом Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 25 січня 2016 року № 34, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 лютого 2016 року за № 246/28376, виключивши абзац шостий.

3. Управлінню розвитку інформаційної сфери та європейської інтеграції (Радзієвський І. А.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. 

Голова Державного 

комітету телебачення і 

радіомовлення України О.І. Наливайко


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux