Наказ Держкомтелерадіо
від 18 серпня 2020 р.
Київ
Наказ Держкомтелерадіо від 18.08.2020 № 54 "Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19"

http://195.78.68.20/teleradio/img/publishing/?id=120951

 

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

 

Н А К А З

 

18 серпня 2020 р. м. Київ 54

 

Про запобігання поширенню

коронавірусу COVID-19

 

 

Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” з метою збереження здоров’я співробітників Державного комітету телебачення і радіомовлення України та зниження ризиків поширення гострої респіраторної хвороби,

НАКАЗУЮ:

 

1. Керівникам структурних підрозділів Держкомтелерадіо забезпечити виконання основних завдань та функцій на період дії карантину з метою обмеження скупчення осіб в транспорті та на шляхах прямування на роботу/з роботи шляхом застосування гнучкого режиму робочого часу, який, зокрема, передбачає різний час початку і закінчення роботи для різних категорій працівників, в тому числі шляхом виконання роботи дистанційно. Установити початок робочого часу в Держкомтелерадіо о 8 годині.

2. Відділу забезпечення документообігу та цифрового розвитку (Погребняк Л.С.) забезпечити наявність технічних можливостей для виконання основних функцій Держкомтелерадіо дистанційно.

3. Сектору матеріально-технічного забезпечення, охорони праці та пожежної безпеки (Шаповал Ю.Г.), фінансово-економічному управлінню (Мураховська А.А.), сектору бухгалтерського обліку (Моторна І.В.) забезпечити організацію проведення профілактичних та протиепідемічних заходів в приміщеннях Держкомтелерадіо.

4. Призупинити особистий прийом громадян на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

5. Рекомендувати підприємствам та установам сфери управління Держкомтелерадіо на період дії карантину внести (у разі потреби) зміни до режимів їх роботи з метою встановлення початку роботи о 9-й, о 10-й або більш пізній час”.

6. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Держкомтелерадіо від 17.03.2020 № 18 “Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19” (із змінами).

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Голова Олег НАЛИВАЙКО

 

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux