В Держкомтелерадіо відбулось засідання Міжвідомчої робочої групи щодо інформування громадськості з питань Україна-НАТО
опубліковано 26 липня 2017 року о 12:01

25 липня в Держкомтелерадіо під головуванням першого заступника Голови Держкомтелерадіо Богдана Червака відбулося перше засідання Міжвідомчої робочої групи з питань виконання плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України.

 

Міжвідомча робоча група є допоміжним органом при Держкомтелерадіо, утвореним на виконання розпорядження КМУ для забезпечення координації роботи центральних і місцевих органів виконавчої влади та інших держорганів. Участь у першому засіданні робочої групи взяли, крім членів МРГ, представники іноземних посольств в Україні, громадських організацій, науковці.

З доповіддю «Про ставлення громадськості до євроатлантичної інтеграції України та НАТО» на засіданні виступив експерт Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва Руслан Кермач. За результатами соціологічних досліджень, проведених Фондом, сьогодні підтримують вступ України в НАТО, вбачаючи у цьому гарантію безпеки держави, 47 відсотків респондентів (опитування проводилося лише на підконтрольній Україні території). Найбільший рівень підтримки – в центрі країни та на її заході. На думку експертів Фонду, слід посилити інформування громадськості щодо НАТО на півдні та сході країни. Метою такою кампанії має стати переважна підтримка населення євроатлантичної інтеграції в усіх регіонах України.

Про необхідність вести таку інформаційну роботи з огляду на особливості кожного регіону говорили учасники засідання. Натомість Держкомтелерадіо на основі моніторингу діяльності центральних органів виконавчої влади і обласних державних адміністрацій підготував звіт про виконання плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України у першому півріччі 2017 року. З метою покращення такої інформаційної роботи Міжвідомча робоча група ухвалила рішення підготувати Держкомтелерадіо Методичні рекомендації для органів державної влади з виконання плану заходів щодо реалізації Концепції.

Також учасники наради заслухали інформацію голови громадської ліги «Україна-НАТО» Сергія Джерджа про стан співпраці громадських об’єднань з органами державної влади та ухвалили рішення забезпечити всебічне сприяння діяльності громадських об’єднань у сфері інформування населення з питань євроатлантичної інтеграції України. Держкомтелерадіо планує звернутися до обласних державних адміністрацій з проханням сприяти реалізації заходів громадських об’єднань в регіонах України.

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux