У рамках Угоди про співробітництво в інформаційній сфері в Держкомтелерадіо відбулась зустріч з китайською делегацією
опубліковано 09 грудня 2019 року о 17:25

9 грудня заступник Голови Держкомтелерадіо Микола Білоус зустрівся з членами Головної корпорації радіо і телебачення Китайської Народної Республіки, які прибули в Київ з діловим візитом.

 

Микола Білоус розповів гостям про реалізацію підписаних Угод про співробітництво між Держкомтелерадіо і Головним державним управлінням радіомовлення, кінематографії та телебачення Китайської Народної Республіки, Генеральним управлінням преси та публікацій КНР.

«Мета цих угод - поглибити взаєморозуміння і довіру між обома народами. Вони передбачають підтримку широкого кола можливостей для вільного поширення інформації та знань про життя наших народів, - зазначив заступник Голови Держкомтелерадіо Микола Білоус. – Це, зокрема, і взаємний обмін теле- і радіопрограмами, інформаційними матеріалами про суспільно-політичне, економічне і культурне життя наших країн. Також ми всіляко заохочуємо обміни спеціалістами в галузі телерадіомовлення, видавничої сфери, відповідних науково-технічних галузях.»

Як повідомив заступник керівника Центру мовлення на країни Східної Європи Медіакорпорації Китаю Сунь Юйфень, до складу державної корпорації входять Центральне народне радіо Китаю, Центральне телебачення Китаю та Міжнародне радіо, яке мовить понад сорока мовами світу. Головна мета корпорації – вести мовлення в країні, а також закордоном.

Десять років тому Сунь Юйфень вперше відвідав Україну, після чого у складі корпорації було створено українську службу, яка готує до ефіру радіопрограми і новини, що виходять в ефірі Міжнародного радіо Китаю, та наповнює сайт.

Заступник голови української служби Медіакорпорації Китаю Лі Сянь розповіла, що в складі редакції сьогодні працює лише один український журналіст. Але зараз редакція має намір розширити штат, тому шукатиме в Україні відповідних фахівців.

Учасники зустрічі обговорили можливості розширення співробітництва України і КНР в інформаційній сфері. Зокрема, обговорювалося питання обміну контентом між українськими регіональними телекомпаніями та китайською Медіакорпорацією та обміну кадрами між ЗМІ двох країн. Також представники китайської делегації запросили очільників Держкомтелерадіо взяти участь у міжнародних самітах і конференціях, які відбудуться наступного року для керівників світових ЗМІ у Китаї.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux