У Держкомтелерадіо визначено переможців Всеукраїнського конкурсу на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва
опубліковано 15 грудня 2014 року о 15:24

 

15 грудня в Держкомтелерадіо під головуванням керівника відомства Олега Наливайка відбулося засідання журі Всеукраїнського конкурсу на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва, яке визначило переможців 2014 року.

Кращим друкованим періодичним виданням для дітей у 2014 році названо журнал «Ангеляткова наука», що видається у Львові ТзОВ «Країна Ангелят» (головний редактор та художник – Маряна Фляк). Журнал призначений для розвитку і навчання у формі гри дітей віком 5-6 років. До його підготовки залучено психологів, педагогів дошкільного виховання. Журнал виходить щомісяця з червня 2006 року накладом 51 000 примірників.

Кращим друкованим виданням для юнацтва визнано журнал «Золотий резерв», заснований

2007 року Університетом банківської справи Національного банку України (Київ). Журнал виходить 9 разів на рік та розповідає про життя студентів, надає інформацію про гранти, міжнародні проекти. Значна кількість матеріалів присвячена реформі освітянської галузі, новаціям у сфері вищої освіти. Багато уваги приділяється патріотичному вихованню молоді.

Водночас журі ухвалило рішення відзначити дипломом за внесок у розвиток дитячої періодики та активну позицію у справі виховання підростаючого покоління редакцію журналу «Диво-Деревце» (засновник – ТОВ «Видавничий дім «Берегиня», головний редактор – Вікторія Литвиновська).

Загалом у 2014 році на Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва в Держкомтелерадіо надійшло 9 видань, серед яких - пізнавально-навчальні, розважальні газети та журнали для дитячої та підліткової читацької аудиторії.

Усі примірники друкованих періодичних видань, що надійшли на конкурс, будуть передані дітям-переселенцям з зони проведення АТО.

 

Довідково. Щорічний Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва засновано Державним комітетом телебачення і радіомовлення України у 2007 році з метою сприяння розвитку дитячої періодики, вдосконалення традицій випуску періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва, підвищення ролі друкованих засобів масової інформації у вихованні підростаючого покоління, популяризації сучасних технологій художнього оформлення та поліграфічного виконання періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва.

Переможцями конкурсу протягом семи минулих років ставали журнали «Малятко», «Барвінок», «Артклас», «12+», «Котя», «Indigo», «Колосок», «Пізнайко», «Ангелятко», «Диво-Деревце», «Абетка права», «Юний натураліст», «Однокласник», «Мамине сонечко», газети «Казковий вечір» та «Привет, ребята!».

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux