| 6 липня телеканалу «СТВ» Севастопольської регіональної державної телерадіокомпанії виповнилося 21 рік. За цей час «СТВ» стало найбільш пізнаваним і престижним телевізійним брендом в Севастополі. У його ефірі широко представлені програми власного виробництва, серед яких інформаційні, суспільно-політичні, художні, спортивні передачі, програми для дітей і юнацтва, освітні, культурно-просвітницькі проекти тощо. |
Творчий колектив «СТВ» вирізняє професіоналізм і своєрідний «сплав» молодості та досвіду. Головне, зазначають самі телевізійники, цінувати репутацію об'єктивного каналу, на якому глядач завжди знайде корисну та виважену інформацію.
Серед подальших планів працівників телерадіокомпанії - поліпшення якості мовлення, перехід на сучасні технології, модернізація як сітки мовлення, так і програмного продукту, який повинен відповідати вимогам часу і державної політики в області телебачення і радіомовлення.
Довідково. Телеканал СТВ СРДТРК мовить 24 години на добу. Окрім Севастопольського регіону, телесигнал з логотипом компанії приймається на більшій частині території Бахчисарайського та Сакського районів. Загальна чисельність глядацької аудиторії складає близько 500 тисяч осіб.
У різні роки телерадіокомпанією керували Борис Ескін, Федір Кужим, Іван Левченко, Олександр Скріпніченко. З жовтня 2011 року генеральним директором ДО «СРДТРК» працює Сергій Норманський.