| Чернівецька ОДТРК провела народний проект-конкурс «Моя Буковина». Кожен бажаючий мав змогу надіслати на адресу телерадіокомпанії розповідь про найкрасивіший, на його думку, куточок буковинської землі, про цікавих людей регіону, легенди краю, історичні знахідки, святині, обереги тощо. |
«Ми отримали коротенькі розповіді від школярів, студентів, літніх людей. Одним словом, від усіх, хто по-справжньому закоханий у свою малу батьківщину. Наша знімальна група створить за цими творами фільм, який, безумовно, додасть нових барв «Буковині», - запевняють телевізійники.
Наразі на телеканалі ці сюжети лише готуються, а ось на радіо ОДТРК вони вже виходять як міжпрограмний продукт.