Рішення колегії від 24.06.2014 №4/10 "Про стан виконання Указу Президента України від 19.06.2013 № 336 "Про деякі заходи щодо державної підтримки книговидавничої справи і популяризації читання в Україні"
опубліковано 27 червня 2014 року о 09:36

 

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

 

Р І Ш Е Н Н Я К О Л Е Г І Ї

 

24 червня 2014 р. м. Київ № 4/10

 

 

Про стан виконання Указу Президента України

від 19.06.2013 № 336 «Про деякі заходи щодо

державної підтримки книговидавничої справи і

популяризації читання в Україні»

 

Заслухавши інформацію про стан виконання Указу Президента України від 19.06.2013 № 336 «Про деякі заходи щодо державної підтримки книговидавничої справи і популяризації читання в Україні», колегія Держкомтелерадіо України

УХВАЛИЛА:

 

1. Інформацію про стан виконання завдань Указу Президента України від 19.06.2013 № 336 «Про деякі заходи щодо державної підтримки книговидавничої справи і популяризації читання в Україні» взяти до відома.

2. З метою популяризації вітчизняної книжкової продукції, підвищення рівня читацької активності, насамперед серед дітей та молоді, забезпечення доступу громадян до інформації, створення сприятливих умов для дальшого розвитку видавничої справи департаменту видавничої справи і преси (Кононенко О.А.), департаменту інформаційної політики (Червак Б.О.), фінансово-економічному департаменту (Бартош Н.В.) продовжити виконання завдань, передбачених пунктами 2 та 3 статті 1 зазначеного Указу.

3. Фінансово-економічному департаменту (Бартош Н.В.), департаменту видавничої справи і преси (Кононенко О.А.) до 30 липня 2014 подати Міністерству фінансів України пропозиції щодо фінансування за рахунок коштів державного бюджету будівництва другої черги книгосховища ДНУ «Книжкова палата України імені Івана Федорова».

4. Департаменту видавничої справи і преси (Кононенко О.А.) підготувати для розгляду на засіданні колегії Держкомтелерадіо України у листопаді 2014 року питання про стан виконання Держкомтелерадіо України рішень Міжвідомчої комісії з питань сприяння розвитку вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження.

5. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо України Мураховського А.Л.

 

 

Голова колегії О.І. Наливайко

 

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux