| На Житомирській ОДТРК розпочалися передвиборчі телевізійні дебати. Так, нещодавно відбулася дискусія у прямому ефірі кандидатів у народні депутати України – чинних нардепів Володимира Каплієнка, Анжеліки Лабунської та Святослава Піскуна. Модератор передачі – заслужений журналіст України Леонід Харшан - спрямував виступи політиків на аналіз соціально-економічних та інших проблем, які необхідно вирішити в районах виборчого округу. |
До полеміки кандидатів у депутати приєдналися і численні телеглядачі - в телефонному форматі.
Також зацікавленість дебатами виявили й опоненти учасників телешоу – частина з них також вирішила подискутувати в прямому ефірі на каналі «Житомир».
Передвиборчі дебати на обласному телебаченні проведуть і інші кандидати у народні депутати з решти виборчих округів області.