Міжвідомча робоча група обговорила завдання з інформування громадськості щодо євроатлантичного курсу України
опубліковано 05 березня 2019 року о 17:58

5 березня в Держкомтелерадіо відбулось засідання Міжвідомчої робочої групи з питань виконання плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України.

 

Участь у нараді взяли представники центральних органів виконавчої влади та громадськості. Вів засідання перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак. Учасники наради прослухали звіт про підсумки виконання Держкомтелерадіо плану заходів щодо реалізації  Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України у 2018 році та обговорили пріоритетні завдання на 2019 рік. Директор Укртелерадіопресінституту Ярослав Літинський розповів учасникам засідання про розроблені інститутом навчальні програми для працівників ЗМІ щодо євроатлантичної інтеграції України.

У 2019 році на здійснення заходів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в інформаційній сфері у Державному бюджеті передбачено видатки у розмірі 20 млн. грн.. Заплановано провести дві всеукраїнські інформаційно-роз’яснювальні кампанії щодо змісту і засад взаємодії України з НАТО, ролі НАТО у зміцненні міжнародної стабільності і безпеки та щодо впровадження глибинних демократичних реформ, використання потенціалу та практичної допомоги держав-членів НАТО. Також з метою формування позитивного ставлення європейських держав-членів НАТО до України заплановано проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії для найбільших держав-членів НАТО та держав, що межують з Україною. Крім того, передбачено проведення всеукраїнського конкурсу на кращу публікацію в ЗМІ про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції, тренінги та семінари для журналістів щодо протидії гібридним загрозам у рамках діяльності спільної платформи Україна – НАТО. Також у 2019 році буде проведено два загальнонаціональні кількісні соціологічні дослідження.

Учасники наради запропонували зробити у заходах акцент на тому, що у березні 2019 року виповнюється 70 років з дня заснування НАТО, міжнародної міжурядової організації, яка сьогодні об’єднує 29 держав. Також члени МРГ висловили пропозицію запрошувати на свої засідання представників Центру інформації та документації НАТО, що діє в Україні.

Нагадаємо, що протягом минулого року Держкомтелерадіо здійснював заходи з координації та виконання ключових заходів плану, фінансування яких було передбачено в межах бюджетної програми 1701390 «Здійснення заходів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в інформаційній сфері». Це, зокрема, організаційне та нормативно-правове забезпечення публічних закупівель на проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань євроатлантичної інтеграції, замовником яких виступав Держкомтелерадіо. Так в межах державного фінансування було проведено якісне соціологічне дослідження щодо рівня обізнаності українців стосовно питань ЄС і НАТО, організовано дводенний семінар для журналістів та представників громадських об’єднань із різних регіонів України на тему: «Переваги співробітництва з Альянсом: засади і принципи діяльності НАТО та його роль у підтримці міжнародної безпеки»..

У листопаді-грудні 2018 року була проведена інформаційна кампанія «Чому НАТО? Засади і принципи діяльності НАТО та його роль у підтримці міжнародної безпеки».

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux