| Голова громадської ради при Держкомтелерадіо України Олександр Човган ввійшов до складу колегії Комітету. Відповідне рішення затверджено наказом Держкомтелерадіо від 2 липня №172. Олександр Човган представлятиме цілу когорту фахівців медіаправа, котрі входять до громадської ради, озвучуватиме надані ними пропозиції з основних напрямів діяльності Держкомтелерадіо тощо. |
Таким чином, громадськість братиме більшу участь у формуванні та, відповідно, реалізації державної політики в інформаційній та видавничій сфері.
Довідково. Громадська рада при Держкомтелерадіо України створена у 2010 році. Основною метою її діяльності є громадська експертиза проектів регуляторних актів Держкомтелерадіо, що стосується прав, свобод та законних інтересів громадян, участь у підготовці найважливіших рішень з основних напрямів діяльності Комітету тощо. До складу громадської ради входять представники НСЖУ, громадських об’єднань, медіаюристи.