Голова Держкомтелерадіо обговорив з представниками Офісу Ради Європи в Україні напрями співпраці у новому проекті
опубліковано 29 серпня 2014 року о 16:16

 

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко зустрівся з представниками Офісу Ради Європи в Україні. Учасники зустрічі обговорили можливе партнерство Держкомтелерадіо в спільному проекті Європейського Союзу і Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні». Як доповів керівник проекту Роман Шлапак, він спрямований на відкритий, всебічний і сталий підхід до управління Інтернетом та має сприяти розвитку свободи слова, різноманітності та плюралізму медіа, а також підвищити ефективність системи захисту персональних даних.

Серед завдань проекту - надати допомогу у розробці та впровадженні Стратегії наближення законодавства у сфері ЗМІ до європейської нормативної бази до 2015 року, підвищити обізнаність та спроможність громадянського суспільства проводити моніторинг дотримання прав Інтернет-користувачів, поліпшити нормативно-правове поле у сфері захисту персональних даних відповідно до міжнародних стандартів у цій сфері тощо.

«Ми дуже зацікавлені у співпраці з Офісом Ради Європи в Україні. Як показує досвід, ця співпраця є досить ефективною, її підтримує медіаспільнота», - зазначив Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко. Сторони обговорили основні напрями, що будуть реалізовуватись у рамках проекту. Це, зокрема, тренінги, навчання, обмін досвідом щодо дотримання професійних стандартів журналістики та Закону про вибори під час висвітлення ЗМІ виборчих перегонів, роздержавлення ЗМІ, створення суспільного мовлення. Всі ці та інші питання можуть знайти своє відображення у новому проекті.

Нагадаємо, що Держкомтелерадіо є партнером проекту Ради Європи «Впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі». Метою проекту є підтримка свободи вираження поглядів та інформації в Україні через подальше наближення нормативно-правової бази у сфері медіа до міжнародних стандартів, підвищення професійних та етичних стандартів в журналістиці, розвиток потенціалу засобів масової інформації та профільних організацій громадянського суспільства, що створить умови для підвищення якості та доступності інформації для суспільства.

 

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux