Держкомтелерадіо України розробив план координації інформаційної діяльності та захисту інформаційної безпеки
опубліковано 22 квітня 2014 року о 15:24

 

Держкомтелерадіо України затвердив План заходів щодо виконання завдань, визначених протоколом наради під головуванням Віце-прем’єр-міністра України О.М. Сича «Про координацію інформаційної діяльності та захист інформаційної безпеки».

Відповідний наказ підписав Голова Держкомтелерадіо України Олег Наливайко.

Вже у найближчий час Держкомтелерадіо відповідно до плану підготує пропозиції щодо

створення окремої спеціалізованої структури іномовлення на базі ДТРК «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення» та звернеться до Укрінформу з проханням надати МЗС пропозиції щодо заснування в одній з європейських столиць Українського прес-центру, який поширюватиме серед зарубіжних медіа оперативну офіційну інформацію про політику української влади і ситуацію в країні.

Також Держкомтелерадіо підготує та надасть до МЗС свої пропозиції щодо забезпечення культурно-інформаційних центрів у провідних європейських столицях книгами, випущеними за програмою «Українська книга».

Відповідно до плану НРКУ має подати заяви до Національної ради щодо отримання ліцензій на мовлення для двох мереж в ФМ-діапазоні. Держкомтелерадіо належить звернутись до Мінфіну з пропозицією щодо внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» з урахуванням видатків на придбання НРКУ 13 передавачів СХ діапазону та передбачити у видатках фінансування трансляції двох мереж СХ-діапазону.

Державній науковій установі «Книжкова палата України імені Івана Федорова» доручено, а структурним підрозділам обласних державних адміністрацій з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю рекомендовано проводити моніторинг матеріалів друкованих ЗМІ з метою встановлення фактів поширення закликів до насильницької зміни або повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, посягання на територіальну цілісність і недоторканність, пропаганду війни, сепаратизму і тероризму. У разі встановлення зазначених фактів вони мають готувати та подавати звернення до правоохоронних органів для подальшого правого реагування.

Крім того Держкомтелерадіо планує звернутися до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення з пропозицією проводити такий саме моніторинг серед матеріалів аудіовізуальних ЗМІ.

Спільно з Національною спілкою журналістів України, Українською асоціацією видавців періодичної преси Держкомтелерадіо звернеться до Мінінфраструктури щодо недопущення підвищення тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою; включення доставки (вручення) друкованих періодичних видань до переліку послуг поштового зв'язку. Також буде підготовлено звернення до Антимонопольного комітету та Укрпапірпрому щодо недопущення підвищення цін на папір, поліграфічні послуги та матеріали.

Мінекономрозвитку будуть надані пропозиції щодо недопущення необґрунтованого підвищення тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою, а також цін на папір, поліграфічні послуги та матеріали.

Детальніше з текстом наказу можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо України http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=112119&cat_id=94566

 

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux