Держкомтелерадіо оприлюднив результати моніторингу веб-сайтів органів виконавчої влади
опубліковано 07 липня 2020 року о 12:13

Держкомтелерадіо провів моніторинг інформаційного наповнення у першому півріччі 2020 року офіційних веб-сайтів центральних та місцевих органів виконавчої влади.

Загалом проаналізовано 65 веб-сайтів центральних органів виконавчої влади (18 міністерств і 47 інших ЦОВВ), а також 25 офіційних веб-сайтів місцевих органів виконавчої влади (24 обласних та Київської міської державних адміністрацій). 

На час проведення моніторингу Державне агентство інфраструктурних проектів України, Державна митна служба України, Державна соціальна служба України, Державна служба охорони культурної спадщини України, Державна сервісна служба містобудування України, Державна служба України з етнополітики та свободи совісті, Державне агентство України з питань мистецтв, Агентство з управління державним боргом України, Державне агентство розвитку туризму України, Державне агентство України з питань мистецької освіти, Державна інспекція культурної спадщини України, Державна інспекція містобудування України, Національна комісія зі стандартів державної мови не мали офіційних веб-сайтів.

Найкращими серед центральних органів виконавчої влади визначено офіційні веб-сайти Державної служби фінансового моніторингу України, Адміністрації Державної прикордонної служби України та Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Серед місцевих органів виконавчої влади лідерами рейтингу стали офіційні веб-сайти Дніпропетровської, Івано-Франківської, Хмельницької, Волинської, Закарпатської, Рівненської, Херсонської обласних державних адміністрацій.

Станом на 23.06.2020 повністю виконали вимоги нормативно-правових актів щодо забезпечення доступності інформації для користувачів з порушеннями зору та слуху 67,69 % центральних органів виконавчої влади та 84 % місцевих органів виконавчої влади.

Часткову адаптацію власних веб-сайтів до потреб осіб з порушеннями зору та слуху здійснили 6,15 % центральних органів виконавчої влади.

Протягом жовтня – грудня 2020 року Держкомтелерадіо проведе черговий моніторинг інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади та оприлюднить його результати на початку 2021 року.

Нагадаємо, що моніторинг здійснюється кожні півроку на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29.08.2002 № 1302 «Про заходи щодо подальшого забезпечення відкритості у діяльності органів виконавчої влади» та згідно з Порядком проведення Держкомтелерадіо моніторингу інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади, затвердженим наказом Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 08.06.2015 № 118, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25.06.2015 за № 759/27204. Мета моніторингу - оцінити рівень інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів центральних органів виконавчої влади, обласних та Київської міської державних адміністрацій відповідно до вимог нормативно-правових актів, які регламентують розміщення певних видів інформації на веб-сайтах.

Із результатами моніторингу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо https://comin.gov.ua/storage/app/sites/33/Monitoring_2020.docx

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux