Держкомтелерадіо оголошує конкурс на зайняття вакантних посад 18.01.2018
опубліковано 18 січня 2018 року о 12:18

Відповідно до Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246, Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державних службовців:

 • категорії «Б»: начальника управління розвитку інформаційної сфери; заступника начальника управління дозвільної процедури та контролю за розповсюдженням видавничої продукції – начальника відділу контролю за розповсюдженням видавничої продукції; заступника начальника управління з питань телебачення і радіомовлення, європейської та євроатлантичної інтеграції – начальника відділу з питань євроатлантичної інтеграції; заступника начальника відділу реформування друкованих засобів масової інформації управління розвитку інформаційної сфери;
 • категорії «В»: головного спеціаліста відділу контролю за розповсюдженням видавничої продукції управління дозвільної процедури та контролю за розповсюдженням видавничої продукції; головного спеціаліста сектору управління державним майном та корпоративними правами держави.

Умови проведення конкурсу (додатки 1-6) затверджено наказом Держкомтелерадіо від 17 січня 2018 року № 12-к «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби та затвердження умов проведення конкурсу».

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

 1. копія паспорта громадянина України;
 2. письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;
 3. письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;
 4. копія (копії) документа (документів) про освіту;
 5. оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;
 6. заповнена особова картка встановленого зразка;
 7. декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік шляхом заповнення відповідної форми на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу до 01 лютого 2018 року за адресою 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, відділ роботи з персоналом, каб. 609.

Телефон для довідок: (044) 278-53-38. Електронна адреса: kadry@comin.gov.ua.

Тестування відбудеться 06 лютого 2018 року за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 46, ауд. 1.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux