Звіт про повторне відстеження результативності наказу Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 05.07.2013 № 140 «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного комітету телебачення та радіомовлення України від 23.03.2011 № 64»

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер

Наказ Держкомтелерадіо України від 05.07.2013 № 140 «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного комітету телебачення та радіомовлення України від 23.03.2011 № 64».

2. Виконавець заходів з відстеження

Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

3. Цілі прийняття акта

Ціллю прийняття акта є визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного комітету телебачення та радіомовлення України від 23.03.2011 № 64 «Про затвердження Стандарту надання адміністративної послуги», зареєстрованого в Мін’юсті України 20.04.2011 за № 492/19230.

4. Строк виконання заходів з відстеження

Заходи, спрямовані на оцінку стану впровадження регуляторного акта та досягнення цим актом цілей, задекларованих при його прийнятті, проводились протягом дев’яти місяців 2015 року (01.01 – 01.10).

5. Тип відстеження: повторне.

6. Методи одержання результатів відстеження

Відстеження результативності цього регуляторного акта було здійснено шляхом використання статистичного методу.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних

Повторне відстеження здійснювалося шляхом аналізу статистичних даних щодо надання Держкомтелерадіо адміністративних послуг.

Крім того, протягом періоду виконання заходів з відстеження результативності Держкомтелерадіо велась аналітична робота щодо застосування цього регуляторного акту.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Даними на основі яких відстежувалася результативність регуляторного акта є статистичні показники, а саме:

 • загальна кількість суб'єктів видавничої справи, яких було внесено до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції – 316;
 • кількість виданих посвідок на тимчасове проживання в Україні працівників іноземних засобів масової інформації та кількість погоджень звернення іноземного засобу масової інформації для оформлення довгострокової візи – 76;
 • кількість виданих довідок про випуск та/або розповсюдження не менше як 50 відсотків книжкової продукції державною мовою – 28.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

На підставі результатів повторного відстеження результативності наказу Держкомтелерадіо України від 05.07.2013 № 140 «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного комітету телебачення та радіомовлення України від 23.03.2011 № 64» можна зробити висновок, що реалізація цього регуляторного акта сприяє створенню сприятливих умов для провадження діяльності вітчизняними видавцями та розповсюджувачами видавничої продукції, упорядкуванню рішень центральних органів виконавчої влади, здійсненню діяльності суб’єктів господарювання в прозорому нормативно-правовому полі.

Голова Держкомтелерадіо О.І. Наливайко

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux