• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Аналітичний огляд роботи Державного комітету телебачення і радіомовлення України із зверненнями, заявами та скаргами громадян за 9 місяців 2005 року.
опубліковано 31 жовтня 2005 року о 15:38

Тому опрацювання та врахування думки громадян, які звертаються до Державного комітету телебачення і радіомовлення України, стан виконавської дисципліни за зверненнями громадян є особливо важливими питаннями у діяльності Комітету.

За 9 місяців поточного року до Держкомтелерадіо України надійшло 1058 звернень громадян, що на 348 звернень (або 33%) більше, ніж за відповідний період минулого року.

З них:

- із Секретаріату Президента України – 293 (що на 157 звернень , або 53,6% більше, ніж у 2004 р.);

- із Верховної Ради України – 36 (за відповідний період 2004 року – 43 звернення);

- із Кабінету Міністрів України – 345 (або на 78 % більше, ніж у 2004 році);

- від інших організацій державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, підприємств і організацій – 61 (що на 70,5% більше, ніж у минулому році);

- безпосередньо від громадян – 323 (що на 11 або 35,6% менше, ніж у 2004р.).

Колективних звернень надійшло 75 (7,1% від загальної кількості звернень громадян), що на 20 звернень , або 26,7% більше у порівнянні з минулим роком.

Кількість громадян, які звернулися до Держкомтелерадіо України, з урахуванням колективних звернень, становить 3081, що на 49,9% більше, ніж у 2004 р.

Повторних звернень надійшло 108 ( що становить 10,2% від загальної кількості): у минулому році одержано повторних звернень на 18,5% менше.

З них:

- від Кабінету Міністрів України – 36 (що на 36,1% більше, ніж у 2004 році);

- від інших організацій – 31 ( в минулому році – 25 звернень);

- безпосередньо від громадян – 41 ( що на 9 звернень менше, ніж у 2004 році).

У повторних зверненнях переважно порушувалися питання стосовно надання фінансової підтримки періодичним та книжковим виданням, засилля реклами на телебаченні і радіо, мовної політики.

Характерною особливістю звернень громадян, одержаних у нинішньому році, є збільшення кількості скарг від ветеранів війни, пенсіонерів, інших категорій громадян з проханням припинити показ реклами під час трансляції художніх фільмів, концертів та інших телепередач. Численних дописувачів турбує засилля російськомовних теле - та радіопередач.

Як і раніше, залишається актуальним питання суспільної моралі на телебаченні. Автори листів занепокоєні відкритою пропагандою насильства, жорстокості, аморальності.

Усі заяви, пропозиції і скарги громадян, що надійшли до Комітету, розглядалися Головою Комітету та його заступниками, відповідно до доручень здійснювався розгляд порушених питань, вживалися необхідні заходи та, у більшості випадків, з дотриманням встановлених чинним законодавством терміни дописувачам надавалися обґрунтовані відповіді.

Питання про стан виконавської дисципліни з розгляду звернень громадян включається до порядку денного засідань Колегії Державного комітету телебачення і радіомовлення України, обговорюється під час оперативних нарад Комітету з поточних проблем галузі, які проводяться щопонеділка.

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux