Наказ Держкомтелерадіо
від 12 березня 2018 р. № 151
Київ
Про внесення змін до Переліку уповноважених посадових осіб Держкомтелерадіо, які складають та підписують протоколи про накладення адміністративно-господарського штрафу

Відповідно до Порядку вилучення з обігу видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України та розповсюджується на території України без відповідного дозволу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 № 235 та Порядку накладення Державним комітетом телебачення і радіомовлення України адміністративно-господарських штрафів, затвердженого наказом Держкомтелерадіо від 17.10.2017 № 384,

НАКАЗУЮ:

 1. Внести зміни до Переліку уповноважених посадових осіб Держкомтелерадіо, які складають та підписують протоколи про накладення адміністративно-господарського штрафу за розповсюдження на території України видавничої продукції, що має походження (виготовлена) та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України без відповідного дозволу, передбаченого статтею 28-1 Закону України «Про видавничу справу», а також здійснюють її вилучення з обігу, затвердженого наказом Держкомтелерадіо від 12.02.2018 № 86, виклавши його в редакції, що додається.
 2. Сектору взаємодії із засобами масової інформації (Божко С.М.) оприлюднити цей наказ на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо.
 3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо Червака Б.О. 

Голова Держкомтелерадіо О.І. Наливайко 

Додаток 1

до наказу Держкомтелерадіо

від 12.02.2018 № 86

(в редакції наказу Держкомтелерадіо

від 12.03.2018 № 151)

Перелік уповноважених посадових осіб Держкомтелерадіо, які складають та підписують протоколи про накладення адміністративно-господарського штрафу за розповсюдження на території України видавничої продукції, що має походження (виготовлена) та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України без відповідного дозволу, передбаченого статтею 28-1 Закону України «Про видавничу справу», а також здійснюють її вилучення з обігу

 1. ОЛІЙНИК С.Д., начальник управління дозвільної процедури та контролю за розповсюдженням видавничої продукції.
 2. ЛАТАЙ О.А., заступник начальника управління дозвільної процедури та контролю за розповсюдженням видавничої продукції – начальник відділу ведення реєстру видавничої продукції.
 3. ОЛЕНЮК Р.М., заступник начальника управління дозвільної процедури та контролю за розповсюдженням видавничої продукції – начальник відділу контролю за розповсюдженням видавничої продукції.
 4. РОЗУМЕНКО В.О., головний спеціаліст відділу контролю за розповсюдженням видавничої продукції управління дозвільної процедури та контролю за розповсюдженням видавничої продукції.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux