Визначено лауреатів конкурсу "Перемогли разом"

опубліковано 12 травня 2008 року о 17:45

Журі IV-го Міжнародного фестивалю телерадіопрограм «Перемогли разом», одним із співзасновників якого є Держкомтелерадіо, підбило підсумки та визначило лауреатів конкурсу. Свої роботи представили творчі колективи телерадіокомпаній України, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Литви, Молдови, Білорусі, Словацької республіки, Росії, Ізраїлю і Китаю.

 

Цього року на розгляд журі Міжнародного фестивалю телерадіопрограм «Перемогли разом» надійшло понад 160 робіт, більше 100 з яких були висунуті учасниками з країн близького та далекого зарубіжжя. У фестивальній програмі на всіх охочих чекали майстер-класи професіоналів телебачення, кіно та радіо, відкриті перегляди творчих робіт, показ фільмів і зустрічі з режисерами, акторами, кінознавцями, телекритиками, продюсерами російського й українського телебачення та радіо. Відкрив фестиваль Перший заступник Голови Держкомтелерадіо України А.Л. Мураховський, участь у відкритті взяли також заступник міністра оборони України В.В. Іващенко, заступник начальника Генштабу Збройних сил України І.В. Князь, керівники міста, командування ВМСУ й Чорноморського флоту Російської Федерації.

Фестиваль «Перемогли разом», який вже вчетверте проходить напередодні 9 Травня в м. Севастополі, став традиційним місцем зустрічі телерадіофахівців, святковою традицією професіоналів телерадіомовлення. Звертаючись до уроків минулого, він щороку нагадує нам про незабутній подвиг героїв-визволителів, про зв'язок поколінь та цінність свободи та вільного життя на рідній Батьківщині. Представити власний погляд на Велику Вітчизняну війну крізь реалії сучасного світу учасникам фестивалю дають можливість 12 номінацій конкурсу: «Цих днів не стихне слава», «Партизанськими стежками»; «У війни не жіноче обличчя»; «Усе для фронту! Усе для Перемоги!»; «Бойове братерство»; «Батьківщина. Честь. Обов’язок»; «Світ без тероризму»; «Невідомі сторінки війни»; «Діти війни»; «Уроки історії»; «Душа публіцистики», спеціальні номінації «За віру і вірність» та «Флот в історії Севастополя».

Цього року кращі з робіт, представлених на конкурс, визначало багатонаціональне Міжнародне журі, членами якого стали високі професіонали своєї справи: І.С. Прокопенко, заступник генерального директора з документально-публіцистичних проектів телеканалу РЕН ТВ, автор і ведучий програми «Військова таємниця» (Москва, Росія); і В.В. Юричко, президент ДТРК «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення», заслужений журналіст України (Україна); і Ж.А. Мазицька, генеральний директор ДТРК «Культура» (Україна). Багато призів отримали як українські, так і зарубіжні учасники. Приміром, в номінації «У війни не жіноче обличчя» I місце посіла телепрограма «Камрадки на смерть» чеських авторів, в номінації «Бойове братерство» I місце отримали «Часовые Чернобыля: совершенно секретно» державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «УТР» (м. Київ, Україна), I місце в номінації «Партизанськими стежками» вибороли російські автори за телепрограму «Список Киселева» (телекомпанія «АБТВ», м. Москва, Росія).

У рамках фестивалю працювало також Журі творчого конкурсу «Радіо», Журі преси і Молодіжне журі. На позаконкурсному показі, на який зазвичай представляється не менше десятка фільмів, цього року були представлені кращі ігрові й документальні фільми і програми, присвячені 225-літньому ювілею міста Севастополя й створенню Чорноморського флоту, які транслювалися на телеканалах Росії, України, країн-учасниць СНД, далекого зарубіжжя.

З повним списком лауреатів IV-го Міжнародного фестивалю телерадіопрограм "Перемогли разом" можна ознайомитись тут.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux