| Державна телерадіокомпанія «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення» (УТР) закінчує створення шестигодинної святкової телепрограми «Новорічне рандеву». - Наш «голубий вогник» буде принципово відрізнятися від подібних телепрограм інших телекомпаній, - сказав в інтерв’ю «Телекритиці» головний режисер УТР Леонід Череватий – вперше ми залучаємо до концертної програми всіх дебютантів – переможців конкурсів. |
За його словами, в основу покладено такі принципи: по-перше, у ньому беруть участь тільки українські виконавці; по-друге, артисти представлятимуть всі регіони України; по-третє, ми запросили до виступу молодих виконавців – переможців міжнародних і національних пісенних фестивалів у 2010 році.
Правда, Л. Череватий додав, що у «вогнику» все ж таки виступлять майже 40 народних і заслужених артистів України серед яких В. Павлик, І. Попович, С. і В. Білоніжки, Інеш, В. Шпортько, квартет «Гетьман»…, а також глядачі побачать циганські танці з усього світу у виконанні ансамблю «Ромен», екзотичні танці ансамблю сучасних танців і хореографії «Клеріко», тощо. Але, за його словами, це не позначиться на «новизні» - тому що більшість грандів вітчизняного мистецтва виступлять з новими піснями чи прем’єрними танцювальними номерами.
Головний режисер УТР стверджує, що фактично цей «вогник» виокреслить основні тенденції розвитку української естради на найближчі три – п’ять років.
Ведучі програми - народний артист України Мар’ян Гаденко та лауреат міжнародних і національних конкурсів Ірина Макеєва.
Довідково: УТР веде мовлення українською, російською та англійською мовами 72 години на добу: на Євразію, Північну Америку та Інтернет-мовлення. Розповсюджує свої програми у 107 країнах світу та в Україні мережами супутникового, ефірного та кабельного мовлення. Автоматична служба реєстрації фіксує щодня понад 1,8 млн. включень приймачів, що дозволяє охопити аудиторію: у світі – понад 23 мільйони чоловік, зокрема, і російськомовних глядачів; в Україні – біля 23,4 мільйона чоловік, з них в 417 кабельних мережах – 4,5 млн. абонентів, а також програми УТР транслюють 60 державних, комунальних та приватних телерадіокомпаній, ряд міських та районних ефірних телестанцій.
Міжнародні рейтинги, які ведуть Міжнародна служба любителів радіо і телебачення (США) виводить УТР серед 350 супутникових і Інтернет-телемовних кампаній світу на 3–5 місце (рейтинг постійно змінюється у залежності від кількості ввімкнених телевізорів на каналі УТР); Телеклуб (Москва) – на 3-4 місце серед 181 каналів із 44 країн світу.