• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
У другій половині 2010 року мережа книгорозповсюдження в Україні збільшилася на 214 об'єктів
опубліковано 31 січня 2011 року о 16:20

 

 

Держкомтелерадіо проаналізував та узагальнив інформацію стосовно виконання вимог Кабміну щодо функціонування об’єктів роздрібної торгівлі книжковою продукцією.

 

Відповідно до звітів, наданих Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними та Київською і Севастопольською міськими державними адміністраціями, станом на початок січня 2011 року в Україні функціонує 8 511 об’єктів роздрібної торгівлі книжковою продукцією, в т.ч. - книжкових магазинів – 1 409, книжкових кіосків та книжкових прилавків – 7102. Впродовж другого півріччя 2010 року кількість об’єктів роздрібної торгівлі книжковою продукцією в Україні порівняно з першим півріччям 2010 року збільшилась на 214 одиниць.

Зокрема, книжкових магазинів збільшилось на 17, а книжкових кіосків і книжкових прилавків, відповідно, на 197.

На сьогодні позитивна тенденція стосовно збільшення кількості книжкових магазинів спостерігається у таких регіонах: Донецька область (+5), Закарпатська (+2), Львівська (+2), Рівненська (+1), Тернопільська (+3), Хмельницька (+7), Черкаська (+1), Чернівецька (+1), а також у місті Севастополі (+1).

Зменшилася кількість книжкових магазинів за друге півріччя 2010 року у

Житомирській (-1), Запорізькій (-3), Луганській (-1) та Сумській (-1) областях.

Незмінною у порівнянні з минулим півріччям залишилася кількість книжкових магазинів у Автономній Республіці Крим, Вінницькій, Волинській,

Дніпропетровській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях, а також у місті Києві.

Разом з тим протягом звітного періоду збільшилась кількість книжкових кіосків і книжкових прилавків у Автономній Республіці Крим (+21), Вінницькій (+35), Донецькій (+13), Житомирській (+10), Закарпатській (+4), Запорізькій (+1), Київській (+4), Луганській (+1), Миколаївській (+3), Полтавській (+17), Рівненській (+10), Сумській (+1), Хмельницькій (+11), Черкаській(+1) та Чернівецькій (+64) областях, а також у містах Севастополі (+9) та Києві (+1).

Поменшало за друге півріччя минулого року книжкових кіосків і книжкових прилавків у Дніпропетровській (-6) і Тернопільській (-3) областях.

Не помінялась кількість книжкових кіосків і книжкових прилавків у порівнянні з минулим півріччям у Волинській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях.

Найкращою загальна картина зі збільшенням кількості об’єктів роздрібної торгівлі книжковою продукцією за друге півріччя 2010 року виглядає у Чернівецькій (+65) та Вінницькій (+35) областях, Автономній Республіці Крим (+21), Донецькій (+18), Хмельницькій (+18), Полтавській (+17), Рівненській (+11), Житомирській (+9), Закарпатській (+6), Київській (+4),

Миколаївській (+3), Львівській (+2) та Черкаській(+2) областях, а також у містах Севастополі (+10) та Києві (+1).

Загальна кількість об’єктів роздрібної торгівлі книжковою продукцією за друге півріччя 2010 року зменшилася у Дніпропетровській (-6) та Запорізькій (-2) областях.

Динаміки за звітний період ані у бік збільшення, ані у бік зменшення загальної кількості об’єктів роздрібної торгівлі книжковою продукцією не відбулось у Волинській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Одеській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях

Узагальнена інформація про кількість об’єктів роздрібної торгівлі книжковою продукцією представлена в таблиці, що розміщена разом із звітом на веб-сайті Держкомтелерадіо у розділі «Видавнича справа. Книгорозповсюдежння».

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux