Перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак 21 лютого взяв участь у вшануванні пам'яті видатної української поетеси, публіцистки, громадської діячки Олени Теліги.
Захід відбувся у Бабиному Яру біля пам’ятника Олені Телізі та Пам’ятного хреста, встановленого на честь розстріляних німцями у 1942 році українських патріотів.
Богдан Червак наголосив, що зараз важливо говорити не лише про творчість Олени Теліги, а й про її життя і боротьбу. Адже передовсім вона була діячкою українського національно-визвольного руху.
У жовтні 1941 року в надії на національне визволення й відродження самостійної України Олена Теліга прибула у складі похідної групи ОУН до окупованого німцями Києва, щоб тут, як вони казали, творити українське життя. Тут Олена Теліга очолює Спілку українських письменників, редагує літературно-мистецький журнал «Літаври», організовує пункт харчування для киян, які залишилися в окупації і потерпали від голоду. 21 лютого 1942 року на тридцять п'ятому році життя Олена Теліга, її чоловік Михайло Теліга та інші члени ОУН були розстріляні нацистами у Бабиному Яру.
- Олена Теліга віддала своє життя за незалежність України, зробила це усвідомлено, знаючи про смертельну небезпеку, відмовилась залишати Київ і своїх побратимів, - зазначив Богдан Червак.
Участь у заході із вшанування пам'яті Олени Теліги взяли представники громадськості і влади, Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр», учні старших класів та викладачі спеціалізованої школи № 97 імені Олени Теліги на чолі з директором школи Оленою Ходень. На імпровізованому мітингу-реквієму біля Пам'ятного хреста виступили доцентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка Алла Кобинець, членкиня ОУН Тетяна Чутченко, заступник генерального директора НІМЗ «Бабин Яр» з наукової роботи Андрій Ткачук та інші.