| 24 березня під головуванням начальника управління Ольги Лугової відбулося засідання колегії управління у справах преси та інформації Чернігівської облдержадміністрації, на якому йшлося про підсумки роботи за 2010 рік та обговорювалися основні завдання на поточний 2011 рік. |
У засіданні взяли участь члени колегії – керівництво управління у справах преси та інформації, директор Ріпкинської районної друкарні Валентин Бабаченко, редактор Носівської районної газети Олег Несторенко, а також представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Чернігівській області Леонід Мельник, голова обласної організації Національної спілки журналістів України Ірина Мельник, заступник генерального директора ОДТРК «Сівер-Центр» Леонід Юревич, представники поліграфічних підприємств області та засобів масової інформації.
Як повідомив заступник начальника управління Дмитро Никоненко, за підтримки керівництва обласної державної адміністрації і депутатів обласної ради до 2015 року було продовжено Програму сприяння розвитку інформаційної галузі області «Мала преса». З редакціями комунальних друкованих ЗМІ було укладено угоди про висвітлення діяльності обласної влади на загальну суму 100 тис. грн. Крім того, усіма районними радами прийнято рішення про виділення бюджетного фінансування на потреби газет, радіомовлення і телебачення комунальної форми власності на виконання доручення Прем’єр-міністра України.
Завдяки програмі «Українська книга» у 2010 році 150 тис. грн. з обласного бюджету було використано на видання книг місцевих поетів і прозаїків, краєзнавчої, науково-популярної літератури. Було видано 17 нових книг місцевих авторів загальним тиражем 8,5 тис. примірників, які безкоштовно передані для комплектування суспільних фондів обласних, міських і районних бібліотек, бібліотек навчальних закладів Чернігівщини.
Обговорюючи напрямки роботи управління на 2011рік, учасники засідання не обійшли увагою питання щодо занепаду дротового радіомовлення, будівництва і встановлення телевізійних веж у м. Ніжин та смт Любеч Ріпкинського району, забезпечення фінансової підтримки ЗМІ, повної оплати органами виконавчої влади висвітлення їх діяльності у засобах масової інформації згідно з підписаними угодами.
Активне обговорення викликало і питання підготовки до традиційного міжнародного фестивалю журналістів регіональних ЗМІ «Золотий передзвін Придесення».