• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Держкомтелерадіо та Українська академія друкарства підписали договір про співробітництво
опубліковано 25 травня 2009 року о 16:21

25 травня відбулося урочисте підписання договору про співробітництво між Держкомтелерадіо та Українською академією друкарства (Львів).

Т.в.о. Голови Держкомтелерадіо Анатолій Мураховський та ректор Української академії друкарства Богдан Дурняк, які підписали документ, висловили надію, що співпраця буде плідною та корисною для обох сторін. І що найголовніше - вона сприятиме розвитку видавничо-поліграфічної галузі України.

Українська академія друкарства – єдиний в Україні автономний вищий навчальний заклад, який готує фахівців з 20 спеціальностей для видавничої справи та друкарства. За свою майже 80-річну історію академія випустила десятки тисяч висококваліфікованих спеціалістів. Нині в академії навчається понад 6 тисяч студентів усіх форм навчання. До складу академії входять Кримський інститут інформаційно-поліграфічних технологій, Поліграфічний коледж, видавництво, сучасна навчально-експериментальна друкарня. За багаторічну інноваційну педагогічну діяльність щодо модернізації освіти Українській академії друкарства було присвоєно Почесне звання «Лідер сучасної освіти».

Договір між Держкомтелерадіо та Українською академією друкарства (УАД) передбачає довготривалу співпрацю, мета якої - підвищення ефективності проведення наукових досліджень та навчального процесу, забезпечення поліграфічної галузі кваліфікованими кадрами.

Серед напрямів співробітництва – узгодження тематики дипломних і курсових робіт, спрямованих на розробку і висвітлення конкретних виробничих питань, перспективних інвестиційних проектів; здійснення взаємного інформування щодо новітніх світових досягнень в поліграфічній галузі, надання науково і практично обґрунтованих пропозицій з модернізації виробничої бази поліграфічних підприємств та видавництв, сприяння впровадження у виробництво сучасних поліграфічних технологій; проведення спільних наукових конференцій та участь у написанні спільних наукових праць та публікацій.

Згідно з договором студенти Академії матимуть право проходити практику в Комітеті та на підпорядкованих йому підприємствах, а кращі випускники УАД отримають можливість працювати за відповідними професіями і спеціальностями на підприємствах галузі. Також в УАД після підписання Договору з’явиться можливість проводити на базі підприємств, підпорядкованих Держкомтелерадіо, наукові дослідження, технічні та технологічні розробки, апробації результатів наукових розробок і відкриттів.

Видавничо-поліграфічна галузь України, яка нараховує сьогодні близько

2 тисячі поліграфічних підприємств різних форм власності та понад 4 тисячі видавництв та видавничих організацій, чекає притоку нових кваліфікованих кадрів, впровадження новітніх світових технологій та наукових розробок, - зазначив у своєму виступі т.в.о. Голови Анатолій Мураховський. - Тільки у сфері управління Держкомтелерадіо перебуває 20 спеціалізованих державних видавництв та 30 підприємств, що входять до складу ДАК «Українське видавничо-поліграфічне об’єднання». На випускників Української академії друкарства чекають також українські ЗМІ. В Україні видається зараз понад 4 тисячі друкованих ЗМІ (2448 газет і 1739 журналів), щоправда зареєстровано набагато більше – понад 30 тисяч видань.

У свою чергу ректор Української академії друкарства Богдан Дурняк розповів присутнім про досягнення свого навчального закладу. Серед першочергових проблем, які, на його думку, необхідно вирішувати спільно з Держкомтелерадіо – це створення лабораторій якості, що оцінюватиме поліграфічну продукцію, яка випускається. До того ж в навчальному закладі накопичено чималий досвід науково-технічної роботи. Тільки минулого року біля 10 винаходів та патентів, авторами яких є фахівці академії, було продано за кордон. Наразі їх можна використовувати й на підприємствах видавничо-поліграфічної галузі України.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux