Державна телекомпанія Азербайджанської Республіки та НТКУ підписали Угоду про співробітництво

опубліковано 03 червня 2004 року о 18:56

3 червня 2004 року Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Іван Чиж узяв участь у підписанні Угоду про співробітництво між Державною телерадіокомпанією Азербайджанської Республіки та Національною телекомпанією України.

Підписання Угоди відбулося в рамках візиту до України Урядової делегації Азербайджанської Республіки на чолі з Президентом Республіки Ільхамом Алієвим.

Від Української сторони Угоду підписав Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Іван Чиж та Перший віце-президент Національної телекомпанії України Володимир Кметик.

 

Угода про співробітництво між Державною телерадіомовною компанією Азербайджанської Республіки та Національною телекомпанією України

 

Державна телерадіомовна компанія Азербайджанської Республіки і Національна телекомпанія України, надалі Сторони, спираючись на

традиційні дружні відносини і міцні історичні зв'язки між азербайджанським і українським народами,

базуючись, на Договорі про дружбу, співробітництво і партнерство між Азербайджанською Республікою й Україною від 16 березня 2000 року, що створив підґрунтя для стратегічного партнерства між двома країнами, прагнучи до поглиблення і розширення двостороннього співробітництва, домовилися про нижченаведене:

Стаття 1

Сторони обмінюватимуться на комерційній і некомерційній основі Інформаційними та іншими телепрограмами. При цьому, у разі потреби, Сторони укладатимуть в рамках цієї Угоди окремі протоколи і контракти про обмін програмами. Усі витрати, пов'язані з пересиланням і прийманням телематеріалів, бере на себе Сторона, що приймає, відповідно до національного законодавства.

Стаття 2

Жодна зі Сторін не має права передавати матеріали іншої Сторони, отримані згідно з цією Угодою, третій Стороні без попередньої згоди Сторони, що надала ці матеріали.

Стаття З

Сторони сприятимуть підготовці програм за окремими замовленнями однієї із Сторін, а також здійснюватимуть спільне виробництво. Виконання робіт за спеціальними замовленнями обговорюватиметься в окремих протоколах, контрактах та інших документах.

Стаття 4

Сторони сприятимуть створенню кореспондентського пункту України на території Азербайджанської Республіки і подальшого функціонування, кореспондентського пункту Азербайджану на території України. Сторони надаватимуть усебічне сприяння і технічну допомогу в роботі спеціальних кореспондентів кожної із сторін на території одна одної.

Стаття 5

Сторони, з урахуванням своїх творчих та фінансових можливостей, братимуть участь у фестивалях, переглядах, міжнародних заходах, що влаштовуватиме кожна із Сторін.

Стаття 6

Сторони, за необхідності, укладатимуть окремі протоколи про співробітництво в галузі телетехніки і комунікацій, що регулюють надання взаємної технічної і методологічної допомоги, зокрема забезпечення технологічних процесів на паритетній основі.

Стаття 7

Сторони проводитимуть обмін журналістами, технічним персоналом та іншими співробітниками.

Стаття 8

Сторони обмінюватимуться оперативними матеріалами та інформацією.

Сторони сприятимуть одна одній в наданні необхідної інформації з питань авторських і суміжних прав.

Сторони не пізніше ніж за 5 днів до виходу програми в ефір надаватимуть одна одній необхідні відомості про авторів та їхні твори.

У процесі виконання цієї Угоди Сторони керуються національним законодавством і міжнародними договорами, укладеними між Азербайджанською Республікою та Україною.

Стаття 9

Угода набирає чинності з дня її підписання і діє протягом трьох років.

У випадку, якщо жодна зі Сторін не повідомить письмово за три місяці до закінчення терміну дії цієї Угоди про своє бажання розірвати Угоду, термін її дії автоматично продовжується ще на два роки.

Ця Угода підписана 3 червня 2004 року в місті Києві у двох примірниках азербайджанською та українською мовами, при цьому обидва тексти однаково автентичні.

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux